Czytasz: Bilety znów za złotówkę
Wraca akcja „Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay”. W jej ramach, pasażerowie KZK GOP mogą kupować bilety w wyjątkowo promocyjnych cenach.

Już są dostępne. Tańsze bilety - jednorazowe lub czasowe do 90 minut o wartości od 1,10 zł do 5 zł - można kupować przy użyciu aplikacji mobilnej i karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. - Z radością kontynuujemy inicjatywę, która zwróciła uwagę mieszkańców wielu polskich miast na to, jak bardzo nowoczesną formy płatności ułatwiają codzienne czynności – mówi Maciej Orzechowski, prezes zarządu mPay S.A.

Jak kupić tani bilet?

Wystarczy mieć przy sobie telefon, aby kupowanie biletów przestało być uciążliwe i przede wszystkich czasochłonne. Jak to wygląda w praktyce? Trzeba uruchomić aplikację mPay w komórce, a następnie wybrać KZK GOP z listy miast i jeden z dostępnych biletów. - Proces ten można znacznie przyspieszyć, dodając wybrane bilety do listy ulubionych – podkreśla Orzechowski.

W kolejnym kroku należy wybrać jedną z metod płatności kartą, np. mPay Wallet Masterpass, gdzie do sfinalizowania zakupu wystarczy wpisanie kodu PIN. Innym sposobem jest skorzystanie z opcji Masterpass portfel elektroniczny i dokonanie płatności za pomocą dowolnego portfela działającego w ramach Masterpass.

Jak podłączyć kartę płatniczą?

W promocji mogą uczestniczyć posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych. Aby móc płacić nimi za bilety, należy być użytkownikiem dowolnego portfela dostępnego w Masterpass. Rejestracji można dokonać m.in z poziomu aplikacji mPay w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Karty płatnicze”, wybrać opcję „Dodaj kartę” i wypełnić krótki formularz potrzebnymi danymi.

Promocja będzie trwała do wyczerpania puli 80 tys. biletów, nie dłużej jednak niż do końca roku.

Czytaj więcej