Czytasz: Bilety na mecz Białoruś-Irlandia Północna

Bilety na mecz Białoruś-Irlandia Północna

10 października na Stadionie Śląskim kolejne, piłkarskie emocje w ramach turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Europy U19. Gdzie zdobyć bilety?

Młodzi zawodnicy zmierzą się w turnieju kwalifikacyjnym Mistrzostw Europy U-19 na trzech stadionach w województwie śląskim: Chorzowie, Zabrzu i Gliwicach. Na Stadionie Śląskim zostaną rozegrane dwa spotkania: Polska – Białoruś 7 października o godz. 16.00 oraz mecz Białoruś – Irlandia Płn. 10 października o godz.18.00.

Białoruś - Irlandia Północna U19 bilety

We wtorek na stadionie zmierzą się drużyny Białorusi i Irlandii Północnej. Spotkanie Białoruś - Irlandia Północna   rozpoczyna się o godz. 18.00. Bilety na mecz Białoruś - Irlandia Północna są bezpłatne. Można je nabyć w kasie biletowej przy bramie nr 2 Stadionu Śląskiego w poniedziałek w godzinach 10.00-18.00 oraz we wtorek od godziny 10.00 do wyczerpania zapasów.

Kwalifikacje ME U19

To piłkarskie przetarcie Stadionu Śląskiego i niezwykłe przeżycie dla młodych reprezentantów Polski, którzy po raz pierwszy wyszli na murawę śląskiego giganta. Z czterech drużyn uczestniczących w turnieju kwalifikacyjnym ME U-19 (Polska, Niemcy, Białoruś, Irlandia Płn.) dwie awansują do II rundy. Bilety na mecze są bezpłatne. Ich organizacją i dystrybucją zajmuje się Śląski Związek Piłki Nożnej.

Czytaj więcej