Czytasz: Bilet za złotówkę w Śląskiem

Bilet za złotówkę w Śląskiem

Instalując aplikację, zyskujemy tańszy bilet. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Chętnych nie brakuje.

Jedna z popularnych aplikacji sprzedających mobilne bilety uruchomiła promocję. Mogą z niej skorzystać pasażerowie KZK GOP, MZKP Tarnowskie Góry i MPK Częstochowa. To nie jedyni podróżni, którzy mogą kupić bilet za złotówkę. Akcja zasięgiem obejmuje całą Polskę. 

Mobilny bilet

Teraz elektroniczny bilet znaczy tańszy bilet. Aplikacja mPay postanowiła wyjść naprzeciw użytkownikom smartfonów i obniżyć koszt cyfrowych biletów. Wystarczy pobrać i zainstalować system, a jadąc komunikacją miejską, zapłacimy tylko złotówkę za przejazd. Tylko ci, którzy kupują bilety przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass, mogą uczestniczyć w obniżce.

System umożliwia podłączenie do mPay własnej karty płatniczej w dowolnym momencie. Wystarczy skorzystać z zakładki "Karty płatnicze" i założyć swój mPay Wallet - cyfrowy portfel działający w technologii Masterpass. Można również skorzystać ze strony internetowej

Tańszy przejazd w którym mieście?

W Śląskiem darmowa aplikacja obejmuje swoim zasięgiem całą sieć KZK GOP (tramwaje i autobusy), MZKP Tarnowskie Góry oraz MPK Częstochowa. 

Tańsze bilety można nabyć już od końca czerwca. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut, których cena nie przekracza 9 zł. Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas każdej transakcji zrealizowanej w czasie trwania akcji. Promocją nie są objęte bilety o wartości niższej niż 1,10 zł.

W Częstochowie promocja obejmuje bilet normalny podmiejski, normalny miejski oraz nocny, ulgowy podmiejski, miejski i miejski nocny. Jeśli chodzi o sieć KZK GOP i MZKP przy pomocy aplikacji bilety za 3,80 zł, 3,20 zł, 2,40 zł, 1,90 zł oraz 1,60 można kupić za 1 zł. 

JAK KUPIĆ BILET ZA ZŁOTÓWKĘ?

Aby zakupić bilet, wystarczy pobrać aplikację, zarejestrować się, uruchomić ją na komórce. Następnie wybrać miasto i potrzebny bilet. Kolejny krok to wybór karty płatniczej, jako metody zapłaty. Podczas zakupu zawsze wyświetla się cena normalna i promocyjna. Do wyczerpania zapasów z puli każdy bilet dostępny jest po obniżonej stawce.

Ścieżka kupna biletu

Bilety (1) > KZK GOP i MZKP (2) > Środek transportu (3) > Ulga (4) > Rodzaj biletu (5) > Wpisz numer linii (6) > Potwierdź zakup (7) > Rodzaj płatności (8)

Obecnie, cały czas dostępne są tańsze bilety. Jednak organizatorzy zaznaczają, że cieszą się dużym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać, że podczas zakupu wielu biletów naraz promocja dotyczy tylko pierwszego. Dopiero zakup biletów po kolei gwarantuje promocyjną cenę. Żeby wyświetlić zakupiony bilet, wystarczy wejść do zakładki “Bilety do kontroli”. Po każdym zakupie użytkownik otrzymuje też wiadomość SMS z potwierdzeniem transakcji.

Aplikacja mPay dostępna jest na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone. Promocja potrwa do 31 grudnia 2017 r. lub do wyczerpania przeznaczonych na nią środków w kwocie 80 tys. zł. 

źródło: https://www.mpay.pl, http://www.czestochowa.pl

Czytaj więcej