Czytasz: Bielszczanka spotkała się z Tomem Hanksem

Bielszczanka spotkała się z Tomem Hanksem

- To jest przygoda życia. Tom obiecał, że odwiedzi Bielsko - komentuje Monika Jaskólska, która kilka godzin temu spotkała się z Hanksem.

Jaskólska od środy jest w Los Angeles. Jak sama mówi, o niezapowiedzianej podróży dowiedziała się w niedzielę (15.10.), stojąc w dresie na balkonie. 

- Serdecznie zapraszamy na Polski Festiwal Filmu w Los Angeles, aby mogła Pani nagłosnić swoją akcje charytatywną "NIE Wypada NIE Pomagać" i rozpocząć zbiórkę pieniędzy w USA na Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej - poinformowali organizatorzy.

Emocje sięgnęły zenitu. Bielszczanka na przygotowania miała tylko dwa dni, ponieważ Festiwal miał odbyć się w środę (18.10.). W przyspieszonym tempie odebrała wizę i zaplanowała podróż. Na swoim Facebooku na bieżąco relacjonowała przygotowania oraz dzieliła się wrażeniami. 

Kilka słów od moniki

W trakcie Festiwalu Jaskólska przemówiła do zebranych gości. Jak komentowała, wkurzona matka walczy o dobre warunki. Tak, żeby żaden z rodziców podczas wizyty z dziećmi w szpitalu nie musiał już spać na ziemi. Bielszczanka zachęcała uczestników festiwalu do wspierania szpitala w Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

- Bo wściekła matka potrafi zdobyć wszystko - zaznacza Jaskólska. Pani Monika opowiedziała również o akcji w "Fiata 126p dla Toma Hanksa" i zaznaczyła, że Maluch już niedługo trafi do Hanksa. Konkretna data nie została jeszcze ustalona.

Przemówienie to nie wszystko. Wycieczka do Stanów Zjednoczonych nadal trwa. Jaskólska spotkała się z fundacją amerykańskich lekarzy. W planach było również spotkanie z menagerką Toma Hanksa.

Niespodzianka!

Kilka godzin temu odbyło się długo oczekiwane spotkanie. Jednak jak się okazało była, to kolejna niespodzianka. Na spotkaniu pojawił się nie kto inny jak sam Tom Hanks. Jaskólska była zaskoczona. Opublikowała kilkudziesięciosekundową relację.

Hanks przywitał Polkę i nazwał ją dobrą znajomą. Aktor obiecał, że odwiedzi Bielsko-Białą. Podarował również nowej przyjaciółce swoją najnowszą książkę. Bielszczanka przekaże ją na licytację dla Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Jak zapewnia pomysłodawczyni akcji, wkrótce poznamy dokładną datę, kiedy aktor dostanie swojego Maluszka.

 ZOBACZ, JAK WYGLĄDA MALUCH TOMA HANKSA

Czytaj więcej