Silesion.PL

serwis informacyjny

Bezpłatne, wakacyjne atrakcje na Placu do Radości przed Libero Katowice

Plac do Radosci Libero 2

Plac do Radosci Libero 2

Gigantyczny zamek pełen atrakcji dla dzieci, mega-trampolina z 8 miejscami do powietrznych akrobacji, warsztaty i animacje z Bajką Pana Kleksa, tor do skimboardingu, samochodziki dla najmłodszych, a także karuzela napędzana… siłą mięśni rodziców! Libero zaskakuje nową odsłoną Placu do Radości w te wakacje, stawiając na rozrywkę, radość oraz wypoczynek w gronie rodziny i przyjaciół – udział oczywiście bezpłatny. Na letnim Placu do Radości powstała także strefa chill-out i gastro. Odetchniemy tam po wakacyjnych szaleństwach, a także zjemy smakowite potrawy z grilla serwowane przez MK Bowling prosto z fioletowego food trucka Libero. Co więcej, właśnie ruszyła akcja, w ramach której za zakupy można odebrać darmowe wejściówki do Legendii – największego wesołego miasteczka na Śląsku!

Pomysł na nudę w wakacje? Libero startuje z najlepszą przestrzenią do zabawy i spędzania wspólnego czasu tego lata. Plac do Radości przed głównym wejściem po raz kolejny stał się strefą rozrywki i wypoczynku, uwielbianą przez dzieci i ich rodziców. Pozytywne emocje gwarantowane!

Letnie nowości w Libero

Plac do Radości przed Libero zaprasza wszystkich na niezapomniane przygody wakacyjne – również w niedziele niehandlowe, razem z rozbudowaną strefą gastronomiczną, kinem Helios czy kręgielnią MK Bowling w środku galerii. Wśród tegorocznych niespodzianek na Placu do Radości Libero przygotowało prawdziwy hit: wielki zamek dla dzieci z 3 zakręconymi zjeżdżalniami, ścianką wspinaczkową oraz szalonym torem przeszkód. To istny raj dla kochających figle i beztroskie harce milusińskich.Kolejną nowością są bezpłatne warsztaty prowadzone w każdą niedzielę przez animatorów z Bajki Pana Kleksa – magicznego miejsca dla całej rodziny, które jest inspirowane uwielbianymi przez Polaków książkami Jana Brzechwy. Miłośnicy „Akademii Pana Kleksa” poczują się niczym Adaś Niezgódka i pobudzą swoją dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Tutaj nie ma miejsca na nudę. Co ważne, podczas niektórych warsztatów będzie można wygrać bezpłatne wejściówki do „Bajki”! Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę, w godz. 12:00-18:00 na Placu do Radości.

– Postanowiliśmy dać mieszkańcom Katowic jeszcze więcej powodów do wspólnego i aktywnego spędzania czasu w te wakacje i w tym roku przygotowaliśmy wiele zaskakujących niespodzianek. Cieszymy się, widząc, że tak wiele rodzin chętnie spędza czas razem z nami na Placu do Radości. W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów i mieszkańców Katowic, stworzyliśmy atrakcje dla każdego, dzięki czemu wszyscy opuszczają Libero z uśmiechem na twarzy. Dostrzegamy te pozytywne reakcje, co bardzo nas motywuje i zachęca do dalszych działań. Zapraszamy każdego, bez względu na wiek do zabawy na Placu do Radościmówi Aleksander Poltier, Senior Marketing Manager Libero Katowice.

W letnie popołudnia odetchniemy po zakupach i zabawie w strefie chill-out na Placu do Radości, a spalone podczas zabawy kalorie uzupełnimy w strefie gastro smakowitymi potrawami z grilla, burgerami czy hot-dogami z MK Bowling. Przekąski serwowane są w każdy weekend prosto z kultowego food trucka Libero. To nie koniec – dla najmłodszych i tych nieco starszych miłośników frajdy na dworze znalazły się również wielkie trampoliny, samochodziki, stoły do ping-ponga, gry planszowe czy tor do skimboradingu, na którym każda chętna osoba będzie mogła spróbować swoich sił, ślizgając się na wodzie. Tego lata w Libero każdy znajdzie coś dla siebie!

Rodzinna rozrywka w Legendii

Dla kochających zakupy Libero przygotowało nie lada gratkę – tysiące rodzinnych biletów do Legendii, największego tematycznego parku rozrywki w Polsce do odebrania za zakupy. Jak zdobyć wejściówki? Zasady są proste: wystarczy zrobić zakupy i zbierać naklejki do specjalnej książeczki, którą można otrzymać w punkcie obsługi na terenie galerii. Liczba biletów jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać! Aby zachęcić do zabawy, prosto z Legendii przyjechała także wyjątkowa karuzela, napędzana siłą mięśni… rodziców.

– Już po raz trzeci Legendia – Śląskie Wesołe Miasteczko i Libero Katowice zadbało o to, aby zapewnić mieszkańcom Śląska najlepszą rozrywkę. Wspólna akcja to już niemal tradycja podczas sezonu wakacyjnego. Cieszymy się, że każdego roku spotyka się ona z ogromnym zainteresowaniem. W tym roku znów zwiększyliśmy pulę biletów, dając doskonałą okazję do magicznej zabawy w gronie rodziny i przyjaciół. Gwarantujemy moc atrakcji i niesamowite przeżycia – mówi Izabela Kieliś, Local Commercial Manager Legendii

Niedziela? Chodźmy do Libero!

Libero nie zwalnia tempa w te wakacje i już teraz startuje z kolejnymi atrakcyjnymi prezentami dla wszystkich odwiedzających. Aby zachęcić do aktywnego spędzania czasu, w każdą niedzielę (także niehandlową) podwójnie opłaca się przyjść do Libero. Co to oznacza? Wszystkie osoby korzystające z platformy Libero, w której za zakupy zbieramy tzw. Libero Złotówki, będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty i wymienić zebraną wirtualną walutę na kupony do punktów gastronomicznych dwa razy taniej! Libero nie zapomina także o nowych użytkownikach aplikacji. Za założenie konta można otrzymać jedną z trzech niesamowitych nagród: bilety do kina Helios, bilety na kręgle do MK Bowling lub wejściówkę do Magicznej Osady w Czarnym Groniu. Opłaca się!

Zdrowa Krowa już w Libero

Wraz ze startem wakacji, do bogatej oferty gastronomicznej Libero dołączyła Zdrowa Krowa – miejsce o wyjątkowym smaku, w którym doskonale odnajdą się wszyscy miłośnicy burgerów (także tych wege!), a docelowo także innych ciekawych dań, nie tylko kuchni amerykańskiej. To kolejny już lokal w Katowicach tej prężnie rozwijającej się w całej Polsce sieci restauracji, która swoje początki miała właśnie na Śląsku. Dzięki przywiązaniu do najwyższej jakości produktów, w Zdrowej Krowie spróbujemy świeżej wołowiny pochodzącej od lokalnych dostawców, bułek wypiekanych według własnej receptury czy autorskich sosów robionych na miejscu. Poza klasycznymi burgerami, w lokalu dostaniemy także zaskakujące „Instaboxy”, pyszne sałatki, a także przekąski, oraz bogatą ofertę dla osób diecie wegetariańskiej oraz keto.

– Cieszymy się, że Zdrowa Krowa jest już w Libero Katowice. Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania mieszkańców tej części Katowic, którzy szukali dobrej wołowiny, a w szczególności dobrych burgerów. W Zdrowej Krowie wierzymy, że to, co jemy jest ważne i dlatego pracujemy zgodnie z zasadą slow food, chociaż oczywiście staramy się żeby goście nie czekali zbyt długo na swoje jedzenie. Slow food zaczyna się od ekologicznej wołowiny – używamy mięsa z byków Highlander, wypasanych na wolnym wybiegu, poprzez świeżość i jakość wszystkich składników, jakich używamy do przygotowywania naszych dań – a musicie państwo wiedzieć, że praktycznie wszystko jest przygotowywane przez naszych kucharzy na miejscu w restauracji. Sami mielimy mięso i przygotowujemy burgery, bułki pochodzą z zaprzyjaźnionej lokalnej piekarni, a wszystkie sosy są autorskie i codziennie świeżo przygotowywane na miejscu. Przekonajcie się państwo sami, jak smakują nasze dania i poczujcie różnicę! – mówi Michał Kuczyński, Chief Marketing Officer Zdrowa Krowa.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023