Czytasz: Bezpłatne szkolenia na UE!
Od 23 do 26 października w budynku N przy ulicy Koszarowej 6 (sala 263) odbędą się bezpłatne szkolenia i warsztaty dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Mają one na celu poszerzenie wiedzy adeptów w zakresie samozatrudnie

W ramach projektu „Akademia Biznesu” organizowane są spotkania z właścicielami firm, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w jej prowadzeniu. 14. Akademia Biznesu będzie poświęcona m.in. pozyskiwaniu środków finansowych na założenie własnej działalności gospodarczej czy savoir-vivre'owi w biznesie. Patronami merytorycznymi wydarzenia są Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Profi Credit Polska S.A., Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. oraz Lucky Mind.

Dla przyszłych właścicieli firm jest to rewelacyjna okazja, aby dowiedzieć się więcej o komunikacji w biznesie, rodzajach wsparcia jakich można uzyskać w ramach programów unijnych, funduszów pożyczkowych na otwarcie i prowadzenie działalności gospodarczej, sposobami oszczędzania i inwestowania długoterminowego oraz strategią promocji i rozwoju firmy.

Każdy, aby wziąć udział w szkoleniu musi wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Uniwersytetu Ekonomicznego. Studenci i absolwenci otrzymają zaświadczenia o uczestnictwie w warsztatach. Ilość miejsc jest ograniczona.

Plakat 14 Akademia Biznesu

Czytaj więcej