Silesion.PL

serwis informacyjny

Betters oficjalnym sponsorem Ruchu Chorzów. Będą niespodzianki dla kibiców

Betters oficjalnym sponsorem Ruchu Chorzow. Beda niespodzianki dla kibicow

Betters oficjalnym sponsorem Ruchu Chorzow. Beda niespodzianki dla kibicow

Nowy legalny polski bukmacher BETTERS został oficjalnym Sponsorem Ruchu Chorzów.

– Cieszymy się na rozpoczęcie współpracy z Ruchem. „Niebiescy” to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów piłkarskich w Polsce i razem z wszystkimi kibicami będziemy mocno trzymać kciuki za to, aby od nowego sezonu Ruch grał już w Ekstraklasie, gdzie jest jego miejsce – mówi Konrad Łabudek, prezes BETTERS.

– Rozpoczęcie współpracy z BETTERS to kolejna cegiełka do odbudowy Klubu. Ruch zawsze był wielką marką, budzącą olbrzymie zainteresowanie Kibiców. Teraz jest także solidnym i wiarygodnym partnerem, budzącym zaufanie. Jestem przekonany, że nasze wspólne działania przyniosą wymierne korzyści zarówno Ruchowi, jak i firmie BETTERS. Mam nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy – mówi Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów.

Dla Kibiców obecność BETTERS w gronie sponsorów klubu oznacza wiele niespodzianek. – Planujemy ciekawe akcje i nagrody, dlatego warto śledzić nasze media społecznościowe – podkreśla prezes BETTERS. Już teraz fani Ruchu mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego dla nich przez BETTERS pakietu powitalnego.

BETTERS to jeden z najszybciej rozwijających się bukmacherów w Polsce. Firma powstała w 2021 roku i od razu zyskała uznanie wielu graczy. BETTERS wyróżnia się bardzo szeroką ofertą i świetnym działem obsługi Klienta, który w zeszłym miesiącu został przez jeden z największych branżowych serwisów nominowany do tytułu najlepszego w Polsce.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

1 thought on “Betters oficjalnym sponsorem Ruchu Chorzów. Będą niespodzianki dla kibiców

Comments are closed.

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024