Silesion.PL

serwis informacyjny

Betters oficjalnym sponsorem Ruchu Chorzów. Będą niespodzianki dla kibiców

Nowy legalny polski bukmacher BETTERS został oficjalnym Sponsorem Ruchu Chorzów.

– Cieszymy się na rozpoczęcie współpracy z Ruchem. „Niebiescy” to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów piłkarskich w Polsce i razem z wszystkimi kibicami będziemy mocno trzymać kciuki za to, aby od nowego sezonu Ruch grał już w Ekstraklasie, gdzie jest jego miejsce – mówi Konrad Łabudek, prezes BETTERS.

– Rozpoczęcie współpracy z BETTERS to kolejna cegiełka do odbudowy Klubu. Ruch zawsze był wielką marką, budzącą olbrzymie zainteresowanie Kibiców. Teraz jest także solidnym i wiarygodnym partnerem, budzącym zaufanie. Jestem przekonany, że nasze wspólne działania przyniosą wymierne korzyści zarówno Ruchowi, jak i firmie BETTERS. Mam nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy – mówi Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów.

Dla Kibiców obecność BETTERS w gronie sponsorów klubu oznacza wiele niespodzianek. – Planujemy ciekawe akcje i nagrody, dlatego warto śledzić nasze media społecznościowe – podkreśla prezes BETTERS. Już teraz fani Ruchu mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego dla nich przez BETTERS pakietu powitalnego.

BETTERS to jeden z najszybciej rozwijających się bukmacherów w Polsce. Firma powstała w 2021 roku i od razu zyskała uznanie wielu graczy. BETTERS wyróżnia się bardzo szeroką ofertą i świetnym działem obsługi Klienta, który w zeszłym miesiącu został przez jeden z największych branżowych serwisów nominowany do tytułu najlepszego w Polsce.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Average
5 Based On 1

1 Komentarz
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

No i myk czas zmienić bukmachera na Betters. Dobry Ruch!