Silesion.PL

serwis informacyjny

BETCRIS sponsorem strategicznym Asseco Resovii

Betcris Assecoa Resovia Rzeszow

Betcris Assecoa Resovia Rzeszow

Betcris dołączył do grona sponsorów Asseco Resovii Rzeszów. Jeszcze w tym sezonie logo nowego sponsora zagości na Podpromiu, m.in. na bandach otaczających boisko w trakcie meczów domowych Asseco Resovii oraz na parkiecie, a w sezonie 2022/2023 pojawi się także na koszulkach meczowych zawodników. Materiały reklamowe i promocyjne bukmachera będą publikowane na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher ma również w planach specjalne akcje i promocje skierowane do kibiców rzeszowskiego klubu.

Podczas konferencji prasowej nastąpiło podpisanie umowy oraz symboliczne wręczenie podpisanej koszulki klubowej. Swoje zadowolenie z nawiązania współpracy wyraził także kapitan drużyny, Fabian Drzyzga. Wszyscy prelegenci w ramach solidarności z ofiarami wojny po wschodniej stronie granicy wystąpili we wstążkach nawiązujących do barw Ukrainy.

–  Miło mi ogłosić nawiązanie współpracy z Betcris, cieszymy się, że rodzina sponsorów Asseco Resovii powiększyła się. Dziękujemy za okazane zaufanie, Jesteśmy także dumni, że nasz klub jest postrzegany jako jedna z największych marek sportowych w kraju, a oferta promocji marki z wykorzystaniem naszych kanałów jest dla naszych partnerów atrakcyjna. W ramach naszej umowy Klub będzie realizował szereg działań nakierowanych na wsparcie sprzedaży oraz budowanie pozytywnego wizerunku Sponsora.  Wierzymy, że nawiązana współpraca przyniesie korzyści zarówno Betcris jak i naszemu Klubowi – Prezes Asseco Resovii Piotr Maciąg.

– Niezwykle cieszymy się, że jako Betcris dołączamy do grona społeczności Asseco Resovii. Konsekwentnie realizujemy globalną strategię nawiązywania kluczowych współprac sponsoringowych, a dziś mamy ogromną przyjemność poszerzyć grono naszych partnerów o jeden z najbardziej utytułowanych siatkarskich klubów w Polsce, czyli Asseco Resovię. To dla nas niezwykle ważny moment i mamy nadzieję, że wspólnymi siłami będziemy sięgać po najwyższe cele. – Członek Zarządu Betcris Polska Jacek Jakubowski.

Kluczowym założeniem strategii sponsoringowej Betcris jest aktywne włączanie się w prowadzone współprace, nie inaczej będzie oczywiście w tym przypadku. W planach jest m.in. tworzenie dedykowanych akcji z nagrodami oraz oferty skierowanej specjalnie z myślą o sympatykach Asseco Resovii oraz ogólnie siatkówki.

– Nawiązanie współpracy z Asseco Resovią, czyli topowym, niezwykle utytułowanym klubem siatkarskim to dla nas duży krok biznesowy. Wszyscy wiemy jak dużą popularnością cieszy się siatkówka w Polsce zarówno w wymiarze reprezentacyjnym, jak i klubowym i dołączenie do społeczności kibiców tej dyscypliny, szczególnie kibiców Asseco Resovii, którzy słyną ze swojego niesamowitego dopingu stanowi dla nas zaszczyt i punkt wyjścia do realizacji wyznaczonych celów. Jako Betcris zakładamy aktywne zaangażowanie się w prowadzone współprace sponsoringowe, zatem już w tym momencie zapowiadamy dedykowane promocje i akcje skierowane do kibiców Klubu. W nawiązaniu do hasła naszej marki – Twoje Miejsce do Gry – liczymy, że grając z Asseco Resovią po jednej stronie siatki uda nam się wspólnie dużo osiągnąć. – Dyrektor Marketingu Betcris Polska Łukasz Kieza.

Przełom lutego i marca okazał się w przypadku Betcris czasem prawdziwej ofensywy marketingowej, przynoszącym debiut na rynku sponsoringu sportowego w Polsce. Przypomnijmy, że firma wczoraj ogłosiła podjęcie pierwszej współpracy sponsoringowej z aktualnym mistrzem Polski – Łomża Vive Kielce. Jako kolejny krok firma wyznaczyła sobie pozycjonowanie się wokół drugiej najpopularniejszej w kraju dyscypliny – siatkówki, mogąc od dziś dumnie nazywać się sponsorem strategicznym 7-krotnego mistrza Polski, Asseco Resovii Rzeszów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024