Silesion.PL

serwis informacyjny

Betclic Strefa Kibica na Wielkie Derby Śląska. Piłkarskie święto także w Chorzowie

Przed nami 122. Wielkie Derby Śląska! W piątek (15 września) o godz. 20:30 Górnik Zabrze po raz pierwszy od 7 lat zmierzy się w meczu ligowym z Ruchem Chorzów. To wyczekiwane, piłkarskie święto warto przeżyć w doborowym towarzystwie, dlatego klub, razem z marką Betclic, zaprasza wszystkich kibiców „Niebieskich” do wspólnego oglądania spotkania w Strefie Kibica, która powstaje na stadionie przy ul. Cichej w Chorzowie.

Na meczu w Zabrzu zabraknie fanów Ruchu – sektor gości na stadionie Górnika nadal pozostaje zamknięty z powodu przebudowy. Dlatego klub razem z marką Betclic, mając świadomość jak ważnym wydarzeniem są derby dla społeczności „Niebieskich”, przygotowuje Strefę Kibica na własnym stadionie. Czego mogą spodziewać się w niej fani?

Przede wszystkim, wyjątkowej atmosfery – bilety (w cenie 5 zł dla dzieci i młodzieży oraz 10 zł dla dorosłych, do zakupu m.in. na stronie klubu, wstęp od godz. 17:00) sprzedały się już w liczbie kilku tysięcy sztuk. Mecz wyświetlony zostanie na trzech telebimach – każdy o powierzchni 21 m kw., a kibice będą śledzić boiskowe wydarzenia z trybun.

Betclic zadbał także o szereg dodatkowych atrakcji. Wydarzeniu towarzyszyć będzie studio meczowe, w którym Michał Pol i Maciej „Footroll” Krawczyk ugoszczą m.in. prezesa Seweryna Siemianowskiego, byłych piłkarzy Mariusza Śrutwę i Rafała Grodzickiego czy Damiana Bąbola, influencera znanego z parodiowania znanych postaci ze świata polskiej piłki. Dodatkowo prosto ze studia mecz po śląsku skomentuje duet: Kuba Kurzela i Dawid Godziek.

Fani mogą liczyć także na ciekawe konkursy z nagrodami. Ci, którym piłka „nie przeszkadza” przy nodze, powinni zainteresować się wyzwaniem żonglerki, w którym za każde podbicie piłki Betclic przekaże uczestnikowi 1 zł freebetu. Odbędą się także quizy, a także teleturniej w stylu programu „Familiada”. W tym przypadku należy wykazać się wiedzą na temat Ruchu.

Betclic przygotował także specjalną ofertę na zakup koszulki „Niebieskich” z brandingiem bukmachera w obniżonej cenie 149 zł. Z promocji mogą skorzystać fani, którzy postawią w Betclic zakład na gol Daniela Szczepana w meczu z Górnikiem. Zniżka obowiązuje dla pierwszych 250 osób.

– Betclic Strefa Kibica to kolejny krok na drodze rozwoju współpracy z klubem i współtworzenia Niebieskiej społeczności. Chcemy być blisko z kibicami Ruchu, a piątkowe wydarzenie to dopiero przedsmak tego, co razem z klubem szykujemy z okazji zbliżających się przenosin na Stadion Śląski – powiedział Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska.

– Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców Ruchu do wspólnego oglądania meczu z Górnikiem w Betclic Strefie Kibica. Mam nadzieję, że spotkamy się w licznym gronie i razem przeżyjemy wspaniałe, piłkarskie widowisko. Sprawmy, by doping z Cichej poniósł się do Zabrza! – mówi Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *