Czytasz: Będzin: Trwają poszukiwania nożownika. Policja publikuje portret pamięciowy

Będzin: Trwają poszukiwania nożownika. Policja publikuje portret pamięciowy

Poszukiwany zaatakował nożem przypadkowego przechodnia.

Jak informuje będzińska policja, napastnik pokłócił się na ulicy z przechodniem, po czym wyjął nóż z kieszeni i ugodził mężczyznę w brzuch. Po tej groźnie wyglądającej sytuacji uciekł.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, pomiędzy 22:30 a 22:51, przy ulicy Promyka w Będzinie. Policja publikuje portret pamięciowy i prosi o pomoc w odnalezieniu napastnika.

Sprawca przestępstwa ma około 20 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma około 185 cm wzrostu i krótkie, blond włosy. W chwili ataku napastnik ubrany był w niebieską pikowaną kurtkę z kapturem założonym na głowę i sportowe adidasy z białą podeszwą. 

 

- Świadków zdarzenia oraz wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, prosimy o niezwłoczny kontakt z będzińskimi policjantami tel. (32) 368 03 87, (32) 368 02 55 (prowadzący postępowanie - asp. sztab. Mariusz Rybak) lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112. Informacje można również przekazać za pośrednictwem poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl, a także anonimowo przy pomocy formularza "POWIADOM NAS" zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. - apeluje policja.