Czytasz: Pedofil aresztowany! Złożył propozycje 9-latce

Pedofil aresztowany! Złożył propozycje 9-latce

Za pośrednictwem popularnego, internetowego komunikatora składał propozycje seksualne 9-letniej mieszkance powiatu będzińskiego.

Decyzją będzińskiego sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 20-letni mieszkaniec wielkopolskiego Leszna. Zatrzymany w miniony czwartek przez stróżów prawa mężczyzna, za pośrednictwem popularnego, internetowego komunikatora składał propozycje seksualne 9-letniej mieszkance powiatu będzińskiego.

Pedofil odpowie także za posiadanie treści pornograficznych z udziałem osób małoletnich, które znajdowały się w jego komputerze. W trakcie zatrzymania stróże prawa zabezpieczyli, oprócz komputera, jego trzy telefony komórkowe. 

Na trop pedofila policjantów naprowadził ojciec dziewczynki, który przeglądając prowadzoną przez nią za pośrednictwem komunikatora internetowego korespondencję zauważył, że ma do czynienia z osobą, która chce skrzywdzić jego dziecko.

Będzińscy śledczy sprawdzają teraz, czy zatrzymany nie kontaktował się także z innymi małoletnimi.

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News
44 minut temu Śmiertelny wypadek na torach w Rudzie Śląskiej

Nie żyje 63-letni rudzianin. Co robił na torach?

News, COP24
2 godzin temu Durczok: COP24 czyli polski szczyt hipokryzji

PiS uznał, że drażnienie górników w roku wyborczym to głupota. Że węgla mamy na 200 lat więc jeszcze ich prawnuki mają pewną robotę na grubie. Czyli postanowili dalej robić górników w ciula.

News
3 godzin temu Europa żegna bohaterskiego katowiczanina

Bartosz Pedro Orent-Niedzielski próbował powstrzymać zamachowca. Katowiczanin piątą ofiarą śmiertelną zamachu w Strasburgu.

News
3 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
3 godzin temu Prognoza pogody: Gęste marznące mgły

Uwaga kierowcy! Marznąca mgła. Nie dość, że ograniczy widoczność, to jeszcze może być bardzo ślisko.

News
4 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi