Czytasz: Będzie ogień! Gala Spartan Fight w Chorzowie

Będzie ogień! Gala Spartan Fight w Chorzowie

Coś dla fanatyków sportów walki i dobrego MMA.

Po gali w Krakowie, która odbyła się 23 września na hali TS Wisła, gdzie mogliśmy zobaczyć pierwszy w historii pojedynek o pas mistrzowski, z którego zwycięsko wyszedł Mykola Hrynchuk, organizatorzy zapraszają kibiców, fanatyków sportów walki i dobrego MMA, na kolejną - 9 Galę Federacji FSF, która zaplanowana jest na 2 grudnia.

Jak do gali MMA szykuje się Flinston?

Na Spartan Fight 9, będziemy mogli zobaczyć 12 walk- 9 w formule MMA i 3 na zasadach K-1.

Tego wieczoru, na hali MORiS w Chorzowie, w jednej z trzech walk wieczoru, zobaczymy między innymi: niepokonanego od 5 lat, legendę Polskiego K-1 - Tomasza Sararę, który po raz 3 wystąpi na Gali Spartan, Macieja Browarskiego, który zmierzy się ze znanym wszystkim - Tomaszem Kondraciukiem, który w swoim dorobku ma 18 walk z czego trzy ostatnie przegrane. ,,Tomaj’’ bił się między innymi na galach KSW, na których ostatecznie przegrywał. Jaki będzie wynik walki Maciej Browarski VS Tomasz Kondraciuk? Dowiemy się 2 grudnia na gali Spartan Fight 9.

W walce wieczoru, nie zabraknie również Michała Królika, którego rekord w tej Federacji wynosi 5-0. Jest najdłużej związany z Federacją FSF. Jego walki, kibice zawsze oglądają z ogromnym zaciekawieniem, a oprócz tego, na trybunach zasiada spora grupa kibiców ,,Królika’’.

Poza octagonem, na kibiców będzie czekać mnóstwo atrakcji, o które zadbają nasi Partnerzy oraz Sponsorzy. O pasjonatów motoryzacji, zadba firma Ducati. Miłośnicy sportów walki, dzięki firmie USN z pewnością poszerzą wiedzę z zakresu suplementacji oraz będą mogli zapoznać się z nowościami dotyczącymi odżywek, poznać ich smak i przy okazji otrzymać zniżki na ich zakup.

Dla wszystkich, którzy będą uczestniczyć w evencie, czeka mnóstwo ciekawych atrakcji.

2 grudnia, Chorzowska hala MORiS. Bilety do nabycia już wkrótce.

Czytaj więcej