Czytasz: Będzie apokalipsa
Ludzkość przeżyła globalny konflikt. W dąbrowskiej Fabryce Pełnej Życia niedobitki powalczą o przetrwanie.

Na całe szczęście to tylko scenariusz gry terenowej, którą w piątek o godz. 18 zorganizują wspólnie Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, Horror Escape Room oraz Centrum Gier Fabularnych Furia.

Sposób na halloween

Miasto chce w ten sposób dać mieszkańcom możliwość świętowania Halloween. W mrocznej i strasznej scenerii. - Chcemy zaprosić mieszkańców na tereny, które kiedyś były dla nich niedostępne, a już wkrótce mają się przemienić w tętniące życiem centrum – mówi Bartosz Matylewicz, rzecznik prasowy magistratu w Dąbrowie Górniczej.

Przebranie na halloween dla dzieci i dorosłych [PROSTE POMYSŁY]

 

Szkolenie z używania broni

Zabawa przewidziana jest dla maksimum 500 uczestników, którzy po szkoleniu zostaną poddani selekcji. Co to oznacza? - Że przejdą specjalne szkolenia z posługiwania się bronią, która pomoże im przetrwać w nieznanym świecie – zapowiadają organizatorzy zabawy. Ale to nie wszystko. Uczestnicy gry będą musieli zapoznać się z mapą nowego świata i wybrać najbezpieczniejszą trasę. Zmierzą się z także istotami, które na Ziemi zajęły miejsce ludzi.

Gra jest bezpłatna, ruszy dziś o godz. 18, na terenie dawnej fabryki Defum. Zapisy pod adresem fabrykapozmroku@gmail.com