Czytasz: "Beato, Andrzeju, nie jedźcie tą drogą!" [MAPA i MEMY]

"Beato, Andrzeju, nie jedźcie tą drogą!" [MAPA i MEMY]

Pomóżmy kierowcom rządowych limuzyn wskazując miejsca, które powinni omijać.

Po wczorajszym wypadku w Imielinie padła propozycja ujawniania trasy przejazdu rządowej kolumny. To oczywiście z powodów bezpieczeństwa VIP-ów jest niemożliwe, ale możemy wyjść z pomocą kierowcom rządowych limuzyn wskazując miejsca, które powinni omijać. Powodów może być wiele. Możecie wskazywać skrzyżowania, na których najczęściej dochodzi do kolizji i wypadków w naszym regionie. Równie dobrze możecie wskazać ulice w waszej okolicy, jeśli nie chcielibyście się na niej natknąć na rozpędzoną kolumnę z politykami.


Chcemy stworzyć coś na kształt nieistniejących już “Czarnych Punktów” z drobną modyfikacją. Zachęcamy do wspólnego stworzenia mapy “Beato i Andrzeju, nie jedźcie tą drogą!”

propozycje wysyłajcie na kontakt@silesion.pl 


W ociepleniu wizerunku Biura Ochrony Rządu miała pomóc zmiana nazwy na Służbę Ochrony Państwa. Różnica jest taka, że teraz już nie rozbijają sie BOR-owcy, a SOP-owcy.

Pojawia się szereg pytań. Co tu nie działa ? Gdzie wnioski z poprzednich wypadków ? Czy winny jest chaos i źle zorganizowany plan pracy, przez co z punktu A do punktu B politycy muszą przedostawać się z prędkością 180 km/h? Czy może rządowi kierowcy powinni powtórzyć kurs prawa jazdy?

INTERNET JEST BEZLITOSNY

Internauci szybko reagują na w(y)padki rządowych kierowców. Proponują, żeby funcjonariusze Służby Ochrony Państwa mogą być ambasadorami kampanii na rzecz noszenia odblasków. Ponadto przewiduje się ożywienie na rynku firm ubezpieczeniowych. Wśród ofert mogłaby pojawić się możliwość ubezpieczenia “od zdarzenia drogowego z kolumna rządową”. Jak wiadomo specjaliści z dziedziny transportu odnotowują rosnące zainteresowanie transportem kolejowym, a port lotniczy w Radomiu przewiduje wzrost obrotów.

WYPADEK RZĄDOWEJ KOLUMNY [MEMY]

 

Czytaj więcej