Czytasz: Ojciec małej Madzi walczy w MMA!

Ojciec małej Madzi walczy w MMA!

Wyjechał z Sosnowca i jako Bart Wasnyewski walczy... z rakiem! [ZOBACZ WALKĘ]

Bartłomiej Waśniewski wyjechał z Sosnowca do Anglii. Bierze tam udział w amatorskich zawodach MMA. Celem jest zebranie funduszy na walkę z rakiem. Organizatorem ośmiotygodniowych treningów dla amatorów, którzy chcą wziąć udział w szczytnej akcji i "nadać formę swojemu życiu" jest Ultra MMA. 

Walki odbywają się w miastach w całej Anglii. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. Wszystkie adresowane są dla początkujących. Jak zapewnia organizator, udział pozwala na przeżycie najbardziej ekscytujących chwil. 

Bartłomiej Waśniewski wystartował w nadmorskim kurorcie Bournemouth jako Bart Wasnyewski. Wygrał, przynajmniej w ringu. Poza walką liczy się także kwota jaką uda zebrać się na rozwój badań pozwalającym na skuteczną walkę z rakiem. Jak dotąd, Bournemouth zebrało zaledwie 80 funtów.

Bulwersująca historia z Sosnowca

Historią żony Bartłomieja Waśniewskiego i jego córki żyła cała Polska. 24 stycznia 2012 Katarzyna Waśniewska, pod nieobecność męża w bestialski sposób zabiła ich półroczną córkę. Jak ustalono, najpierw rzuciła nią o podłogę, a następnie udusiła i porzuciła zwłoki. W kolejnych dniach za pośrednictwem mediów apelowała o pomoc w odnalezieniu córki, która miała zostać porwana w czasie spaceru w parku. Po 10 dniach prawda wyszła na jaw. Matka przyznała, że dziecko wyślizgnęło jej się z kocyka i umarło po niefortunnym upadku. We wrześniu 2013 roku sąd skazał Katarzynę Waśniewską na 25 lat pozbawienia wolności. Bartłomiej Waśniewski wystąpił o rozwód i wyjechał za granicę.

 

zdjęcia: Ultra MMA

Czytaj więcej