Czytasz: Azja Express 2 odc. 13 FINAŁ! Kto wygrał Azja Express 2? WYNIKI

Azja Express 2 odc. 13 FINAŁ! Kto wygrał Azja Express 2? WYNIKI

AZJA EXPRESS 2 FINAŁ już w środę! Kto wygrał Azja Express 2? Jakie zadania musieli wykonać uczestnicy Azja Express 2, by wygrać w finale? Azja Express 2 to prawdziwa szkoła życia dla uczestników. Zobacz, kto wygrał finał Azja Express 2.

Azja Express 2 odc. 13 to już finałowy odcinek popularnego programu! Jesteście ciekawi, kto wygrał Azja Express 2?

Azja Express 2: Kto wygrał finał?

Do finału Azja Express 2 dotarły trzy pary uczestników. Pierwszego dnia musieli zmierzyć się z krykietem. I nie było to łatwe zadanie. Na pełnym ludzi dworcu musieli znaleźć osobę, która w swojej torbie ma strój do krykieta.

Kolejny etap finału Azja Express 2 to mecz z profesjonalnymi zawodnikami krykieta!   

Kto chciał wygrać finał Azja Express, musiał również poradzić sobie z wykonaniem bollywoodzkiego tańca. Pomagały im w tym mumbajskie tancerski. Do kolejnego dnia przeszły tylko dwie pary. Kto wygrał Azja Express 2?

Azja Express 2 Finał: Kto wygrał sezon? LIVE

W środę, jescze przed emisją finałowego odcinka Azja Express 2 mogliśmy obejrzeć rozmowę Marty Wierzbickiej i Staszka Karpiel-Bułecki. Bohaterzy Azja Express 2 wspominali poprzednie odcinki programu i dyskutowali o tym, co zrobiło na nich największe wrażenie, co było dla nich najtrudniejsze i co polecają na kaca...

Azja Express 2: Kto w finale?

Do finału Azja Express 2 dotarły trzy pary zawodników. Są to:

  • Michał Piróg i Piotr Czaykowski
  • Marta Wierzbicka i Staszek Karpiel-Bułecka
  • Antek Pawlicki i Piotr Ławrynowicz

Po pierwszym finałowym dniu Azja Express 2 jedna z par odpadła.

Drugiego dnia zadania wykonywały tylko 2 pary uczestników Azja Express 2. Musieli oni na targowisku znaleźć ukryte proszki Holi, a następnie podszyć się pod dostawców jedzenia i rozwieźć zamówione posiłki.

Ostatnie zadanie Azja Express 2 Finał to wizyta w pralni. Uczestnicy musieli z ubrań sprać… podobizny swoich przeciwników. Kto wygrał Azja Express 2? Przekonacie się w środę o godz. 21.30 w TVN.

AZJA EXPRESS 2. Na czym to polega?

Aktorzy, muzycy i celebryci osoby bardziej i mniej znane - stają przed wyzwaniem - połączeni w pary lądują w Azji, gdzie muszą wykonywać kolejne zadania. Para, która najgorzej wypadła w danym odcinku Azja Express 2, musi odejść z programu.

To jednak nie wszystko. Uczestnicy Azja Express 2 muszą sami zadbać o nocleg, transport i wyżywienie, często prosząc o pomoc tubylców. Premierowe odcinki reality show Azja Express 2 mogliśmy oglądać co środę o godz. 21.30 w TVN.

foto: TVN, Azja Express 2

Czytaj więcej