Czytasz: (Nie)szczęśliwe zakończenie

(Nie)szczęśliwe zakończenie

Pijany mężczyzna najpierw wszczął awanturę, uderzył swoją partnerkę. Pomoc przyszła na czas. Kobietę zabrano do szpitala, a 31-latka do aresztu.

36-letnia mieszkanka Mikołowa wróciła wieczorem w Wielką Sobotę po pracy do domu. W mieszkaniu znajdował się jej partner. Po prośbie, aby dał jej się wyspać, bo jest zmęczona, 31-latek wszczął awanturę. Podpity mężczyzna zaczął się awanturować, a na koniec uderzył swoją partnerkę pięścią w twarz. Około 22:00 przyjechała policja i karetka pogotowia ratunkowego.

fot. Policja w Mikołowie

Funkcjonariusze zatrzymali 31-latka, mieszkańca Mikołowa, który trafił do aresztu. Kobietę przetransportowano do szpitala. Podczas badań okazało się, że 36-latka ma złamany nos. Z ustaleń śledczych wynika, że już od wczesnych godzin wieczornych mężczyzna spożywał alkohol wspólnie ze swoim znajomym. 

Zdjęcia z zatrzymania mężczyzny (fot. Policja w Mikołowie):

fot. Policja w Mikołowie

31-letni mieszkaniec Mikołowa usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała swojej partnerki. Przyznał się do winy tylko częściowo i złożył obszerne wyjaśnienia. Jak wynika z policyjnych kartotek, sprawca zdarzenia był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Rodzina z Mikołowa została objęta procedurą niebieskiej karty. O konsekwencjach prawnych wobec mężczyzny zadecyduje teraz prokurator i sąd. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej