Czytasz: Awanse w śląskiej policji

Awanse w śląskiej policji

W katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyła się dzisiaj uroczystość powołania i powierzenia obowiązków na stanowiska kierownicze w śląskim garnizonie policji.

Rozkazy wręczył policjantom Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński wraz ze swoim Pierwszym Zastępcą insp. Romanem Rabsztynem.

Dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczystość związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim. Mianowani przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach na nowe stanowiska zostali następujący policjanci:

  • podinsp. Artur Stachańczyk na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie,
  • podinsp. Hubert Skrzypczyk na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach,
  • podinsp. Piotr Grabowski na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.
  • Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach powierzył również pełnienie obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku podinsp. Jackowi Babiuchowi.

Szef śląskich policjantów życzył nowo powołanym komendantom i naczelnikom sukcesów na obejmowanych stanowiskach.

Czytaj więcej