Czytasz: Autorka bloga ,,Życie stewardessy" odwiedzi Katowice!

Autorka bloga ,,Życie stewardessy" odwiedzi Katowice!

O czym opowie? Dziewczyna ma za sobą wielki bagaż doświadczeń i mnóstwo ciekawych historii do opowiedzenia.

Olga Kuczyńska ‒ młoda polska stewardesa, autorka bloga „Życie stewardesy” spotka się z czytelnikami w Katowicach.

O czym opowie? Dziewczyna ma za sobą wielki bagaż doświadczeń i mnóstwo ciekawych historii do opowiedzenia. 

Przeczytaj równieżW PRACY SIĘGAJĄ NIEBA

Po szkole średniej trafiła do irlandzkich linii lotniczych i przeprowadziła się do Włoch. Po 2 latach zmieniła przewoźnika i pracowała na pokładzie dla narodowego przewoźnika Omanu. Obecnie rozwija swoją pasję i postanowiła rozpocząć kurs pilotażu. Prowadzi bloga pt. „Życie Stewardessy", który cieszy się dużą popularnością. Olga Kuczyńska bazując na swoim doświadczeniu postanowiła napisać książkę „Życie stewardesy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice” 

Droga w chmury wymagała wielu wyrzeczeń, cierpliwości i determinacji. Nie była usłana różami. Opowiem ci o niej. O tym, jak uczyłam się nie poddawać, wierzyć w siebie i dążyć do tego, czego naprawdę chciałam. - opowiada Kuczyńska.

Latanie to coś więcej niż transport, to po prostu narkotyk. Piękno samo w sobie i podróżnicza magia. Droga w chmury wymagała wielu wyrzeczeń, cierpliwości i determinacji. Opowiem ci o niej. O tym, jak uczyłam się nie poddawać, wierzyć w siebie i dążyć do tego, czego naprawdę chciałam. 

 

Autorka bloga „Życie stewardesy” spotka się z czytelnikami w katowickim salonie Empik w Silesii 20 kwietnia o godzinie 18:00.

Pasja do lotnictwa stała się moim sposobem na życie. Nie jest tylko pracą. Chciałabym ci pokazać i opowiedzieć, jak niebo, które masz nad sobą, stało się moim domem jeszcze za życia. Jak wygląda moja trwająca do dzisiaj życiowa podróż po świecie.


Olga Kuczyńska ‒ młoda polska stewardesa. Dorastała na warszawskim Żoliborzu. 
W latach szkolnych dużo udzielała się artystycznie, śpiewała w Studio Buffo. Pasja latania przez jakiś czas walczyła z pasją śpiewania. Wygrały samoloty. Po szkole średniej trafiła do irlandzkich linii lotniczych i przeprowadziła się do Włoch. Założyła bloga pt. „Życie Stewardessy", który z czasem stał się bardzo popularny. Zawsze chciała latać dla przewoźnika na Bliskim Wschodzie. Dwa lata później osiągnęła swój cel i rozpoczęła latanie w narodowych liniach Omanu. Rozwijała swoją pasję i postanowiła rozpocząć kurs pilotażu. Przez rok aktywnie pomagała w edukacji i odmieniła życie hinduskiej dziewczyny ze slumsów. Jej życie wciąż związane jest z lataniem.