Czytasz: Auto Moto Show 2017. Poczuj ryk silnika i spalonej gumy!

Auto Moto Show 2017. Poczuj ryk silnika i spalonej gumy!

00:31
Kilkaset samochodów, ponad 40 tysięcy odwiedzających - Expo Silesia zamieni się w prawdziwe centrum nowoczesnej i tradycyjnej motoryzacji.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, 12-ta już edycja AUTO MOTO SHOW, która odbędzie się w dniach 16-17.09 2017. Rok temu w trakcie największego wydarzenia motoryzacyjnego na południu Polski zostało zaprezentowanych 190 samochodów, było niemal 100 wystawców na ponad 20 tys. m2 powierzchni wystawienniczej.

 

AUTO MOTO SHOW 2017 - "WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO MOTORYZACJI"

Tegoroczna edycja targów zapowiada się jeszcze ciekawiej. Jak zapewniają organizatorzy - "wręcz imponująco!". Hasłem przewodnim imprezy będzie "Wczoraj, dziś i jutro motoryzacji". W hali Expo Silesia w Sosnowcu zostanie zaprezentowanych wiele ciekawych samochodów zabytkowych, auta które nie dawno pojawiły się na rynku i kilkanaście samochodów premierowych. Przyszłość motoryzacji to jednak samochody elektryczne, hybrydowe i bez wątpienie autonomiczne. To wszystko będziemy mogli zobaczyć na targach Auto Moto Show.

Jedną z ekspozycji targów będzie prezentacja par samochodów tej samej marki, które dzieli kilkadziesiąt lat (np VW Golf pierwszej i ostatniej generacji). To będzie pokaz historii i rozwoju motoryzacji.

zobacz wideo:

auto moto show

MOTORYZACYJNY PIKNIK Z UDZIAŁEM GWIAZD

Auto Moto Show ma charakter motoryzacyjnego pikniku. W związku z tym na miejscu odbywać się będzie wiele imprez towarzyszących, m.in. tuningowy zlot, strefa samochodów zabytkowych, tuningu i driftu, parada motocyklistów, wystawa samochodów luksusowych, wybory miss moto, dodatkowo uczestnicy wydarzenia będą mogli uczestniczyć w wyjątkowych pokazach, brać udział w konkursach (główną nagrodą będzie możliwość przejażdżki Lamborghini lub Ferrari na profesjonalnym torze) oraz spotkaniach ze znanymi osobistościami polskiej motoryzacji.

LICYTACJE SAMOCHODÓW BEZ CENY MINIMALNEJ

Tegoroczna impreza zaskoczy odwiedzających ciekawą ekspozycją samochodów używanych, które będzie można wylicytować w wyjątkowej aukcji organizowanej wraz z firmą VIP Gwarant Serwis. Licytacje będą rozpoczynać się od 100 złotych, ponadto nie będzie wyznaczonej ceny minimalnej. Wśród kupujących zostaną rozlosowane dodatkowe nagrody w postaci bezpłatnego użyczenia kampera na tydzień.

Do obiektów EXPO SILESIA zapraszamy w sobotę i niedzielę 16 i 17-go września 2017.

Czytaj więcej