Silesion.PL

serwis informacyjny

Austin Butler zagra Elvisa Presleya w filmie biograficznym Baza Luhrmanna. Bukmacherzy typowali inaczej.

Zakończyło się długie poszukiwaniach aktora, który wcieliłby się w filmie w postać Elvisa Presleya. Wytwórnia Warner Bros. ustaliła także datę premiery biografii króla Rock’n’Rolla na 1 października 2020 roku.

Luhrmann, który jest reżyserem i współautorem biografii, podzielił się wiadomościami w mediach społecznościowych, tweetując zdjęcie Presleya obok zdjęcia Butlera.

Słyszałem o Austinie Butlerze i jego wyróżniającej się roli u boku Denzela Washingtona w „The Iceman Cometh”na Broadwayu” – powiedział Luhrmann w oświadczeniu przekazanym Variety , które poinformowało również, że kilku aktorów zostało przetestowanych w pełnym makijażu i we włosach (tj. : sławne włosy pompadour Presleya). Nazwiska te podobno obejmowały Harry Styles, Ansel Elgort, Aaron Taylor-Johnson i Miles Teller.
Wcześniej ogłoszono, że Tom Hanks zagra niesamowicie kontrolującego menedżera ikony rocka , płk. Toma Parkera.

Na początku lipca, bukmacher BETFAN zapytał, kto zagra Elvisa Presleya w filmie Buza Luhrmanna? Kursy wyglądały następująco:

  • Miles Teller – kurs 2.20
  • Harry Styles – kurs 3
  • Ansel Elgort – kurs 5
  • Aaron Taylor-Johnson – kurs 5.50
  • Austin Butler – kurs 7.50


Mówi się, że film Warner Bros. koncentruje się na tej skomplikowanej relacji i zostanie podzielony na dwie części, z których pierwsza koncentruje się na wczesnym sukcesie Presleya, a następnie jego życiu po 35. roku życia. (CNN i Warner Bros. są częścią spółki macierzystej WarnerMedia. )

Współautorem Luhrmanna jest Craig Pearce, z którym współpracował także przy „The Great Gatsby 2013”, „Moulin Rouge z 2001 roku”! i więcej.
Butler wkrótce będzie grał inną znaną postać w historii: członka rodziny Mansona Charlesa Dentona „Texa” Watsona w nowym filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024