Czytasz: Atrakcje, konkursy i niespodzianki. W ten piątek bądźcie w Wiśle!

Atrakcje, konkursy i niespodzianki. W ten piątek bądźcie w Wiśle!

W najbliższy piątek 15 czerwca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle rusza wyjątkowa akcja!

Nadchodzi kolejna edycja Targów branży FMCG organizowanych przez Sieć Handlową Rabat. Dla swoich wystawców i gości Sieć Handlowa Rabat zaplanowała moc atrakcji. W trakcie eventu organizatorzy przygotowali konkursy i niespodzianki. Przewidziane są również występy gwiazd i gości specjalnych m.in. Teamu Anny Filipowskiej, który zaprezentuje pokaz akrobacji w kuli powietrznej. Gwiazdą muzyczną będzie polski piosenkarz, prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny Norbi oraz iluzjonista Patryk Król. Specjalnie dla osób lubiących mocne wrażenia podczas targów będzie dostępny również symulator Formuły 1!

Targi Centralne to przede wszystkim świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, spotkań i rozmów z przedsiębiorcami. Ponad 80 wystawców, wśród których nie zabraknie takich firm jak ADF AUTO Sp z o.o., jednego z czołowych autoryzowanych dealerów samochodowych Fiat Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth i IVECO. Na wydarzeniu będą też obecne firm z branży spożywczej m.in. Bakoma, Prymat, Zbyszko, czy Algida, nie zabraknie również wystawców z branży kosmetycznej.


Sieć Rabat istnieje na rynku od ponad 20 lat i działa w trzech formatach, sklepy monopolowe, ogólnospożywcze i Convience Centeres – osiedlowe centra handlowe w aglomeracjach i mniejszych miastach, które powstają w odpowiedzi na stale rosnącą liczbę super i hipermarketów.

Polska Sieć Franczyzowa Rabat stawia na świeżość i jakość produktów zachowując przy tym atrakcyjną cenę, a model biznesowy polegający na aktywnej współpracy w zorganizowanej sieci daje możliwość decydowania o własnym biznesie i jest dla właścicieli sklepów najlepszą propozycją na rynku branży FMCG.

Więcej o możliwościach nawiązania współpracy z Siecią Handlową Rabat można przeczytać na stronie internetowej http://www.rabat-detal.pl/ 

Czytaj więcej