Silesion.PL

serwis informacyjny

Areszt za zabójstwo w katowickim Wełnowcu

Areszt za zabojstwo w katowickim Welnowcu

Areszt za zabojstwo w katowickim Welnowcu

Katowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabicie swojego ojca. Podejrzanemu przedstawiono zarzut zabójstwa oraz zbezczeszczenia zwłok. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Katowice Północ Sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego więzienia.

Kryminalni katowickiej komendy zatrzymali 37-latka podejrzanego o zabicie swojego ojca. Policjanci ujawnili zwłoki 62-letniego mężczyzny, które zostały ukryte w piwnicy. Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali w tej sprawie mieszkańca Katowic i osadzili go w policyjnym areszcie. Na miejscu zdarzenia do późnych godzin wieczornych pracowali policyjni technicy i grupa dochodzeniowo – śledcza pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Północ w Katowicach. Podejrzanemu przedstawiono zarzut zabójstwa i zbezczeszczenia zwłok. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Katowice Północ w Katowicach sąd aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

źródło: Śląska Policja

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024