Czytasz: Antyterroryści wkroczyli na myjkę. Znaleźli w aucie maczety

Antyterroryści wkroczyli na myjkę. Znaleźli w aucie maczety

Należało do 20-latka, którego policja podejrzewa o pobicie 26-letniego mężczyzny. Jakby tego było mało, w mieszkaniu pseudokibica mundurowi znaleźli amfetaminę.

Do bójki doszło w lutym tego roku, w jednym z katowickich lokali. 20-latek miał zaczepić starszego o sześć lat mężczyznę i dotkliwie go pobić. - Śledczy skrupulatnie gromadzili dowody w tej sprawie. Sprawdzali każdy szczegół, a także każdą informację, która mogła mieć związek z pobiciem – mówi Aneta Orman, rzecznika katowickiej policji.

Dodaje, że tropy doprowadziły do czwartkowej akcji antyterrorystycznej na jeden z katowickich myjek samochodowych. - Mieliśmy informację, że tu jest właśnie podejrzewany 20-latek – podkreśla Orman.

Zobacz akcję katowickich antyterrostystów:

Akcja zakończyła się sukcesem, mężczyzna został zatrzymany. W aucie miał trzy maczety, a w mieszkaniu, które też „odwiedziła” policja znaczne ilości amfetaminy.

20-letni mieszkaniec Katowic trafił do policyjnego aresztu. W piątek usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz pobicia. Grożą mu do 3 lat więzienia.

fot: komenda policji w Katowicach

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje