Czytasz: Antoni Macierewicz wraca w nowej roli!

Antoni Macierewicz wraca w nowej roli!

Zdymisjonowany minister powraca z nową misją.

Na antenie telewizji Republika rusza nowy program Antoniego Macierewicza. To nie żart. Były minister zadebiutuje... w roli prowadzącego program "Pilnujmy Polski". 

Nowy program Macierewicza - Pilnujmy Polski:

 

Pilnujmy Polski - nowy program Macierewicza w Telewizji Republika

Telewizja nie zdradza zbyt wiele na temat programu "Pilnujmy Polski". Wiadomo, że razem z Ryszardem Gromadzkim, Antoni Macierewicz będzie poruszał kluczowe zagadnienia związane z bezpieczeństwem Polski. Program "Pilnujmy Polski" będzie nadawany w każdy wtorek o godzinie 20:00 w Telewizji Republika. Jak zapewniają autorzy programu, widzowie będą mogli współuczestniczyć w programie, zadając pytania za pośrednictwem hasztagu #ZapytajMacierewicza

O tym, jak odnajdzie się były minister w nowej roli będzie można przekonać się już dzisiaj. Pierwszy odcinek programu "Pilnujmy Polski" zostanie wyemitowany w Telewizji Republika o godzinie 21:00. 

#ZapytajMacierewicza

Wiceprezes PiS został odwołany z funkcji ministra obrony narodowej 9 stycznia 2018 roku. Pełnił ją od 16 listopada 2015. Decyzją premiera Mateusza Morawieckiego jego miejsce zajął minister Mariusz Błaszczak. Wiele mówiło się o szoku, jakim było dla Macierewicza pozbawienie go wpływów w resorcie. Czy wykorzysta program do wzmocnienia swojej pozycji w PiS?


Hej Maciar, Maciar
Ani premier Piotr Gliński, ani wojewoda Jarosław Wieczorek, ani Marszałek Wojciech Saługa nie mogli powstrzymać śmiechu. Czy Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" śpiewał o Antonim Macierewiczu?

 

 

Czytaj więcej