Czytasz: Poznaj swoją miłość

Poznaj swoją miłość

Wróżymy, aby poznać przyszłość. Pytamy o szczęście i pieniądza. Jednak najczęściej chcemy dowiedzieć się, jak to będzie z naszą miłością.

Andrzejkowy wieczór to idealna pora, aby sprawdzić, co szykuje nam los. Miłość nie jedno ma imię. Według Tuwima wszystko potrafi wybaczyć. Ale jak ją poznać?

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY MIŁOSNE: IMIĘ

Aby poznać pierwszą literę wybranki/wybranka obierz jabłko. Postaraj się uzyskać najdłuższą skórkę. Następnie rzuć ją za siebie. Z uzyskanego kształtu odczytaj literę – ona stanowi początek imienia twojej przyszłej miłości.

Jeśli chcesz poznać pełne imię, wytnij serce z kartonu. Na jednej stronie wypisz imiona, jakie przychodzą ci do głowy. Następnie odwróć kartkę i przebij w jednym miejscu. Traf wskazuje imię ukochanego/ukochanej.

Możesz jeszcze spisać imiona na małych karteczkach oraz wieczorem 29 listopada umieścić pod poduszką. Rano 30 listopada wylosuj jedną z nich.

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY MIŁOSNE: PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

Jeśli masz partnera i chcesz poznać przyszłość Twojego, związku napełnij miskę wodą. Na powierzchni, w odstępach połóż dwie skorupki orzecha. Sprawdź czy do siebie dopłyną. Jeśli się zderzą, Twój związek czeka spokojna przyszłość. Jeśli nie masz orzechów. Złóż dwa statki z papieru a na burcie każdego napisz inicjały.

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY MIŁOSNE: OWOC MIŁOŚCI

Wyrwij z głowy najdłuższy włos, powieś na nim obrączkę. Umieść ją nad wewnętrzną stroną lewej dłoni. Obrączka zacznie się ruszać. Obserwuj jakie kształty tworzy wahadełko. Ruch w przód i tył oznacza syna, kółka córkę.

Aby wiedzieć, w jakim wieku będziesz mieć pierwsze dziecko do połowy wypełnij szklankę wodą. Przytrzymaj wahadełko nad szklanką – nie dotykaj wody. Obrączka sama zacznie się ruszać. Policz ile razy uderzy o ścianki. Liczb symbolizuje wiek rodzicielstwa.

Wyrwij ponownie włos z głowy. Powtórz pierwszą wróżbę. Jeśli wahadełko ruszy się ponownie – zwiastuje drugie dziecko.

Czytaj więcej