Czytasz: Amazon kończy rekrutację
"Naszych managerów wysyłamy na szkolenia w różne zakątki świata".

W czwartym kwartale roku Amazon otworzć ma w Sosnowcu centrum logistyki e-commerce. Centrum powstaje przy drodze ekspresowej S1. Obiekt o powierzchni 135 tys. m kw., buduje Panattoni Europe Polska na terenie o powierzchni 21 ha.

Centrum przystosowane ma być do wysokiego składowania i dedykowane dystrybucji butów oraz odzieży na Europę Zachodnią.

Amazon w Sosnowcu - Jak przebiega budowa inwestycji?


- Prace budowlane Centrum Amazon w Sosnowcu postępują zgodnie z planem. Zarówno realizacje wewnątrz, jak i na zewnątrz znajdują się w bardzo zaawansowanej fazie – mówi Marzena Więckowska, rzecznik prasowy Amazon.

Finiszujemy montaże poszczególnych instalacji, w tym samym czasie wyposażając centrum – dodaje.

Amazon w Sosnowcu - Rekrutacje dobiegają końca

W lutym Amazon rozpoczął rekrutację pracowników na stanowiska w dziale kadr, IT, finansach, inżynierii i obszarze działań operacyjnych.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów rekrutacji. W naszym Centrum w Sosnowcu stworzyliśmy wiele miejsc pracy dla specjalistów w obszarach IT, HR, logistyka, inżynieria – i te rekrutacje powoli dobiegają już końca – mówi Więckowska.

Amazon w Sosnowcu - Szkolenia po całym świecie

- Naszych managerów wysyłamy na szkolenia w różne zakątki świata, by byli bardzo dobrze przygotowani do pracy w naszym nowym budynku, jeszcze przed jego otwarciem – dodaje.

Obecnie do Amazonu trwaja rekrutacje na stanowiska liderów zespołów i na stanowiska początkowe. Wszystkie aktualne oferty pracy dostępne są na stronie www.pracujwamazon.pl

Czytaj więcej