Silesion.PL

serwis informacyjny

Amadeusz Ferrari przegrał z Salt Papi na gali MF & DAZN: X Series 14. Wyniki walk

Amadeusz Ferrari przegrał z Salt Papi fot. X.com/ MF & DAZN: X Series 14

11 maja o godzinie 21:00 odbyła się jedna z najbardziej oczekiwanych gal – MF & DAZN: X Series 14. To wydarzenie przyciągnęło uwagę fanów szermierki na pięści w wykonaniu celebrytów, którzy z zapartym tchem czekali na starcie Amadeusza Ferrari przeciwko Salt Papi. Ta pięściarska walka była głównym wydarzeniem gali, której przebieg wzbudziły wiele emocji.

Na karcie walk znalazło się sześć pojedynków bokserskich, w tym dwa o mistrzowski pas. Jednakże to starcie Amadeusza “Ferrari” Roślika z Salt Papi było niewątpliwym magnesem przyciągającym uwagę publiczności.

Salt Papi powrócił na zwycięska ścieżkę, mierząc się z Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem w walce wieczoru pięściarskiej gali Misfits Boxing 14, która odbyła się w sobotni wieczór w Londynie. Ferrari rozpoczął pojedynek agresywnie, ale Papi zdołał przetrwać nawałnicę “wiatraków” i zaczął dominować swojego przeciwnika. Po trzech rundach Ferrari odmówił wstania z krzesła, co skutkowało przerwaniem walki.

Salt Papi już na początku pojedynku trafiał mocnymi ciosami, ale Ferrari próbował wciągnąć przeciwnika “uliczną walkę”, rzucając ciosy z pełną siłą. Papi ostatecznie zdołał powalić rywala około 10 sekund przed zakończeniem pierwszej rundy, choć Ferrari od razu zasugerował sędziemu, że było to tylko poślizgnięcie. Ferrari kontynuował brudną walkę w drugiej rundzie, uderzając przypadkowo Salt Papi głową podczas każdej wymiany ciosów, co skutkowało odebraniem mu punktu. Mimo to Ferrari ciągle próbował za wszelką cenę trafić nokautującym ciosem rywala, co wywoływało uśmiech na twarzy Papi. Po tym jak Papi trafił pięknym check-hookiem, runda zakończyła się przyziemieniem Ferrariego. W trzeciej rundzie Papi nie dawał rywalowi szans, natomiast freakfightowy zawodnik MMA z Polski słaniał sie na nogach z braku sił. Do czwartej rundy Ferrari nie był już w stanie wstanić z krzesła przy narożniku, co skutkowało zakończeniem walki i przyznaniem zwycięstwa Salt Papiemu.

Wyniki walk gali :

Karta główna:

Pojedynek o mistrzostwo MFB w kategorii ciężkiej

  • Frankie „Tempo Arts” Freelove pokonał Bena Knightsa przez KO (prawy sierpowy) w 5. rundzie (1:20) – [5 r. x 3 min]
  • Facundo „Argentinian King” Hernandez pokonał Shazana „Pully” Arifa jednogłośną decyzją sędziów – [5 r. x 3 min]
  • Rhys „Mist” Sylvester pokonał Ryana „The Headbutt King” Taylora przez KO (uderzenia) w 1. rundzie pierwszej (2:32) – [4 r. x 3 min]
  • Kenny „King Kenny” Ojuederie pokonał Adama Brooksa przez TKO (uderzenia) w 2. rundzie (2:29) – [4 r. x 3 min]

Pojedynek o mistrzostwo MFB kobiet w kategorii cruiser

Jully „Poca” Oliveira pokonała Avery „6ar6ie6” Pongracz jednogłośną decyzją sędziów – [5 r. x 2 min]

Walka wieczoru:

  • Nathaniel „Salt Papi” Bustamante pokonał Amadeusza „Ferrariego” Roślika przez TKO (niezdolność do kontynuowania walki) po 3. rundzie trzeciej (3:00) – [5 r. x 3 min]

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024