Czytasz: Znamy gwiazdę Sylwestra w Katowicach!

Znamy gwiazdę Sylwestra w Katowicach!

Sylwester 2017/2018 zapowiada się bardzo gorąco. Katowiczan będzie rozkręcał przystojny i niezwykle popularny Hiszpan. Kto jeszcze wystąpi?

Nowy Rok 2017 powitało pod Spodkiem 50 tys. osób. W minionego Sylwestra bawiliśmy się z Bajmem, Michałem Wiśniewskim, Feel i Thomasem Andersem z Modern Talking.

Alvaro Soler ft Monika Lewczuk - Libre. Posłuchaj!

Czy tegoroczna Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem zrobi prawdziwą furorę? Wszystko na to wskazuje.

Alvaro Soler - Animal. Posłuchaj!

Gwiazdą imprezy ma być bowiem Alvaro Soler, autor takich hitów jak „Animal”, „El mismo Sol” i „Agosto”. Jego utwór „Sofia” ma prawie pół miliarda wyświetleń na You Tube!

Artysta nie ukrywa, że lubi Polskę i Polaków. Udowodnił to nagrywając duet z Moniką Lewczuk. Okrzyknięci najgorętszym duetem 2016 roku nagrali wspólnie polską wersję piosenki „Libre”. Utwór został nagrany w trzech wersjach z udziałem trzech różnych wokalistek, oprócz Moniki Lewczuk, także z Paty Cantú z Meksyku oraz Emmy Marrone z Włoch.

Artysta z Barcelony wystąpił już w naszym kraju, a bilety na jego koncerty rozeszły się błyskawicznie. 

W 2015 roku ukazał się debiutancki album studyjny Solera zatytułowany "Eterno Agosto". W nagraniu dwujęzycznej wersji utworu „El mismo sol” gościnnie wzięła udział Jennifer Lopez. 

Jest szansa, że występ Hiszpana nie tylko zgromadzi tłumy przed Spodkiem, ale i przed telewizorami. Może nawet przebije rekord, który padł w zeszłym roku w trakcie „Sylwestra z Dwójką”. Imprezę, której gwiazdą był Zenon Martyniuk w duecie z Marylą Rodowicz, obejrzały ponad 4 mln widzów.

Sylwester 2017/2018 w Katowicach. Kto wystąpi?

Oprócz Alvaro Solera na katowickiej sylwestrowej scenie pojawią się Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Enej i Boys.

Sylwester z Polsatem odbędzie się 31 grudnia pod Spodkiem. Transmisja telewizyjna rozpocznie się o godz. 20.

Alvaro Soler - Sofia. Posłuchaj!

Czytaj więcej