Silesion.PL

serwis informacyjny

Aleksandra Noras menedżerką sekcji piłki nożnej kobiet GKS-u Katowice

Aleksandra Noras menedzerka sekcji pilki noznej kobiet GKS u Katowice

Aleksandra Noras menedzerka sekcji pilki noznej kobiet GKS u Katowice

W ostatnim czasie rolę menedżera sekcji i jednocześnie trenera zespołu GKS Katowice pełnił Witold Zając. Od teraz w pełni skupi się on pracy w roli szkoleniowca, a obowiązki menedżera obejmuje Aleksandra Noras.

30-letnia Noras, absolwentka katowickiej AWF,  jest wychowanką GKS-u. W trakcie swojej kariery piłkarskiej reprezentowała także 1. FC Katowice, TS Mitech Żywiec, z którym wywalczyła brązowy medal mistrzostw Polski oraz Górnika Łęczna, w barwach którego sięgnęła po wicemistrzostwo kraju. W 2017 r. powróciła do Katowic, a rok później świętowała z GieKSą awans do Ekstraligi. Po zakończeniu kariery sportowej objęła funkcję kierowniczki zespołu. Obecnie przejęła odpowiedzialność za całą sekcję jako jej menedżerka.

– Dziękuję Zarządowi Klubu za zaufanie i powierzenie nowych obowiązków oraz wszystkim pracownikom GKS-u za wsparcie w trakcie pierwszych dni mojej pracy. To dla mnie spore wyróżnienie i zrobię wszystko, aby podołać zadaniu. Obecnie najważniejszym wyzwaniem jest jak najlepsze przygotowanie sekcji do nowego sezonu Ekstraligi – mówi Aleksandra Noras.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author