Silesion.PL

serwis informacyjny

AKO Master el. EURO. Bonusy na mecz z Albanią i Wyspami Owczymi w Fortunie

Jedni ją kochają, inni nienawidzą. To ona – przerwa reprezentacyjna! A wraz z nią kolejne spotkania eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Już w czwartek 7 września Biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Wysp Owczych, a trzy dni później zagrają z Albanią. Sytuacja w grupie nie wygląda kolorowo, gdyż Polacy zajmują przedostatnie miejsce. Potrzebny jest komplet punktów!

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Emocji na pewno nie zabraknie! Z tej okazji w FORTUNIE wraca lubiany AKO Master, tym razem w innej odmianie! Między 7 a 12 września możecie wziąć udział w konkursie z pulą nagród 100 000 zł! Co zrobić, aby wziąć udział w podziale? Wygraj “tasiemkę” zawierającą min. jeden mecz z oferty na eliminacje do Mistrzostw Europy! Spiesz się, gdyż nagrodzonych zostanie tylko najszybsza dwudziestka!

Tym razem konkurs składa się tylko z jednego etapu:

  • 7.09 – 12.09 – w tych dniach należy wygrać zakład min. 15 AKO za min. 10 zł, zawierający min. 15 zdarzeń na kuponie (w tym przynajmniej jedno z oferty na eliminacje Mistrzostw Europy 2024 w piłce nożnej, min. kurs pojedynczego zdarzenia – 1.20), nie licząc bonusu kursowego „Gra Bez Podatku” lub „Bonusów AKO” dodawanych automatycznie do kuponów AKO.
  • Konkurs łączy się z automatycznymi bonusami kursowymi, ale nie są one zaliczane do minimalnej liczby zdarzeń na kuponie.

Zwycięzcami konkursu są gracze, którzy jako pierwsi (liczy się czas zawarcia kuponu) poprawnie wytypują min. 1 kupon 15 AKO. Do promocji zalicza się tylko jeden zwycięski kupon, spełniający powyższe warunki. 20 zwycięzców otrzyma identyczną nagrodę – 5 000 zł w punktach FKP.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *