Silesion.PL

serwis informacyjny

Akademie Piłkarskie Stali Rzeszów i Igloopolu Dębica nawiązały współpracę

Akademie Pilkarskie Stali Rzeszow i Igloopolu Debica nawiazaly wspolprace

Akademie Pilkarskie Stali Rzeszow i Igloopolu Debica nawiazaly wspolprace

Akademia Piłkarska Stali Rzeszów i Akademia Piłkarska Igloopolu Dębica nawiązały współpracę, mającą na celu podniesienie jakości szkolenia w obu ośrodkach oraz umożliwienie realizowania swoich pasji przez najmłodszych zawodników. Podpisane porozumienie wpisuje się w podobieństwa pomiędzy obiema Akademiami oraz wspólne, zbieżne cele, które dzięki współpracy będą mogły być jeszcze lepiej realizowane.

– Jest nam niezmiernie miło, że wielomiesięczne rozmowy, które prowadziliśmy z Akademią Igloopolu, zaowocowały oficjalnym podpisaniem umowy o współpracy między Akademiami. Igloopol Dębica ma bardzo rozpoznawalną i dobrze zorganizowaną pod kątem infrastrukturalnym akademię w regionie. Nie mówię tutaj o samych boiskach, ale także o całym zapleczu wspierającym szkolenie dzieci i młodzieży – powiedział Krzysztof Hus, koordynator szkoleniowy i trener w Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów. – Pomiędzy naszymi akademiami jest dużo podobieństw – Akademia Igloopolu także szkoli w ramach zajęć popołudniowych, a następnie w prywatnej Szkole Mistrzostwa Sportowego. Myślę, że te łączące nas cechy, wzajemna pomoc i wymiana doświadczeń będą skutkowały realizacją celów, które są postawione przed tą współpracą, czyli przede wszystkim podniesienie jakości szkolenia zarówno w naszym ośrodku jak i ośrodku w Dębicy, a także umożliwienie realizowania pasji przez najmłodszych zawodników – dodał Hus.

– Podpisaliśmy współpracę ze Stalą Rzeszów, chcąc rozwijać naszą Akademię. Od dłuższego czasu obserwujemy, że Akademia Stali Rzeszów ma bardzo dobre, bardzo duże plany na rozwój i uważamy, że na Podkarpaciu powinna być jakaś jedna, dominująca Akademia, do której będą trafiali najbardziej wyróżniający się chłopcy z naszego województwa. Idąc właśnie tym tokiem myślenia, zdecydowaliśmy się podpisać umowę działającą w obie strony. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy nasz Klub i szkoły działające w strukturach Igloopolu będą się rozwijać i będzie to z korzyścią dla obu klubów – powiedział Bogdan Saletnik, koordynator Akademii Igloopolu Dębica, trener rocznika 2012.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024