Silesion.PL

serwis informacyjny

Agnieszka Syczewska nową prezes Jagiellonii Białystok

Agnieszka Syczewska nowa prezes Jagiellonii Bialystok

Agnieszka Syczewska nowa prezes Jagiellonii Bialystok

Agnieszka Syczewska została Prezesem Zarządu Jagiellonii Białystok. W dniu 15 lipca została powołana przez Radę Nadzorczą na trzyletnią kadencję. Dotychczasowa Wiceprezes zastąpiła na tym stanowisku Cezarego Kuleszę, który złożył rezygnację ze stanowiska w związku z ogłoszonym startem w wyborach na Prezesa PZPN.

Nowa Prezes Jagiellonii podkreśla, że tę nominację traktuje jako wielki zaszczyt. – Bardzo dziękuję całej radzie nadzorczej z Przewodniczącym Wojciechem Strzałkowskim na czele za zaufanie i powierzenie mi funkcji Prezesa Zarządu Jagiellonii Białystok. To dla mnie wielki zaszczyt. Dziękuję również wszystkim pracownikom i współpracownikom Klubu, to dzięki nim Jagiellonia się rozwija, a ja mam przyjemność objąć dzisiaj jej stery. Nie byłoby mnie obecnie w tym miejscu, gdyby nie ciężka praca wszystkich osób związanych z Klubem. Cieszę się, że jesteśmy przed startem nowego sezonu, że Kibice wracają na trybuny stadionu przy Słonecznej i już niedługo spotkamy się wszyscy na meczu. Potrzebujemy Waszej energii, wiary i dobrego nastawienia. Wsparcie Kibiców, całego Miasta i Regionu, Partnerów i Przyjaciół Klubu jest nam teraz szczególnie potrzebne. Chciałabym, żebyście wszyscy byli dumni z Jagiellonii, żeby przy Słonecznej towarzyszyły Wam tylko dobre i pozytywne emocje. Jesteśmy w stanie wiele osiągnąć jeżeli będziemy grali do jednej bramki.

Ostatnie powroty Daniego i Michała do Klubu po wieloletniej przerwie uświadomiły mi jak wiele osiągnęliśmy, jak bardzo Jagiellonia się rozwinęła na przestrzeni tych lat, kiedy oni opuszczali Białystok. To powód do dumy, ale przede wszystkim motywacja do jeszcze cięższej pracy. Widzę bardzo duże pole do rozwoju Klubu w wielu aspektach, mamy tu świetny zespół na boisku i poza nim i jestem przekonana, że wiele możemy jeszcze wspólnie osiągnąć, ale piłka nożna to sport drużynowy i każdy jest w tej drużynie ważny i potrzebny.

Ludzie i cały zespół z którym pracuje, pracowałam jest Twórcą tego sukcesu i moją największą siłą, dzięki nim dostałam szansę i zaufanie Rady Nadzorczej. Myślę, że kluczem i największym naszym atutem jest doświadczenie. Wbrew pozorom to te „chude” lata, problemy i wyzwania nas najwięcej nauczyły i najbardziej zahartowały. Klub, cała liga od czasu kiedy zaczęłam swoją przygodę z piłką przeszły niewyobrażalną zmianę, ale wierzę, że najlepsze dopiero przed nami – powiedziała Agnieszka Syczewska.

Agnieszka Syczewska jest związana z Jagiellonią od września 2008 roku. Na początku pełniła funkcję Asystentki Zarządu, później była Prokurentem, Członkiem Zarządu i Dyrektorem Zarządzającym, a od marca 2016 Wiceprezesem Zarządu. Ukończyła studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Jest także radcą prawnym.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author