Silesion.PL

serwis informacyjny

Adrian Gryszkiewicz piłkarzem Rakowa Częstochowa

Adrian Gryszkiewicz pilkarzem Rakowa Czestochowa

Adrian Gryszkiewicz pilkarzem Rakowa Czestochowa

Adrian Gryszkiewicz na zasadzie transferu definitywnego dołącza do Rakowa Częstochowa. 23-latek podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Jestem szczęśliwy i zawodolony, że trafiłem do takiego klubu, jakim jest Raków Częstochowa. Wiem, że są tutaj przede mną duże cele, takie też stawiam sam przed sobą. Nie pozostaje nic innego jak pracować i zrobić wszystko, żeby te cele osiągnąć – powiedział Adrian Gryszkiewicz po podpisaniu kontraktu.

Adrian jest lewonożnym zawodnikiem, pasującym do profilu obrońcy, którego szukaliśmy. Obserwowaliśmy go od dłuższego czasu i chcieliśmy sprowadzić już latem. Ma za sobą trudne pół roku w Paderborn, kiedy nie mógł liczyć na regularną grę. Wierzymy jednak, że w Rakowie rozwinie skrzydła – mówi Robert Graf, dyrektor sportowy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024