Silesion.PL

serwis informacyjny

Adrián Balboa piłkarzem GKS-u Jastrzębie

Adrian Balboa pilkarzem GKS u Jastrzebie

Adrian Balboa pilkarzem GKS u Jastrzebie

Hiszpan Adrián Balboa został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie! 23-letni ofensywny środkowy pomocnik związał się z jastrzębskim klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku.

W rundzie wiosennej ubiegłego sezonu Adrián reprezentował barwy czwartoligowego Rakowa II Częstochowa, z którym był bliski awansu do III ligi, jednak w meczach barażowych lepsza od częstochowian okazała się Odra Wodzisław. W sumie w drugim zespole aktualnego wicemistrza Polski zdobył siedem goli w rozgrywkach IV ligi.

W swoim dorobku ma także, oprócz występów w lokalnych, katalońskich zespołach, pobyt w Leeds United, gdzie był zawodnikiem młodzieżowego zespołu do lat 23, trenując również i rozgrywając mecze sparingowe w pierwszym zespole, występującym w rozgrywkach Championship (drugi poziom rozgrywkowy w Anglii).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024