Silesion.PL

serwis informacyjny

AAA AUTO wyróżniona nagrodą „Bezpieczna Firma“ przez Polski Kongres Przedsiębiorczości

AAA AUTO

AAA AUTO

AAA AUTO, sieć autocentrów należąca do Grupy AURES Holdings, została nagrodzona tytułem „Bezpieczna Firma” podczas IX Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w połowie listopada br. w Krakowie. Rada Kongresu przyznała firmie nagrodę za „Szczególne i ludzkie podejście w kontakcie z klientami”.

„Nagroda, którą otrzymaliśmy podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Jesteśmy z niej bardzo dumni, tym bardziej, że to zasługa wszystkich pracowników AAA AUTO. Zdobyliśmy ją jako zgrany zespół konsekwentnie realizujący cele, budując od 30-tu lat kulturę profesjonalnego rynku samochodów używanych w Polsce i Europie Środkowej, u podstaw którego leżą rzetelność i odpowiedzialność wobec naszych klientów oraz partnerów handlowych” – powiedziała Karolína Topolová, Dyrektor Generalna AURES Holdings, operatora międzynarodowej sieci autocentrów AAA AUTO.

W tym roku firma uruchomiła dwa kolejne oddziały full-service AAA AUTO w Gdańsku i Poznaniu. W sumie Grupa AURES Holdings posiada 60 oddziałów w pięciu krajach Europy Środkowej, w których oferuje łącznie 13.000 samochodów. Klienci AAA AUTO mają możliwość zakupu samochodów na kredyt oraz ubezpieczenie, w czym pośredniczą przeszkoleni specjaliści, jak również mogą otrzymać pożyczkę w dniu zakupu, bez zaliczki i z okresem spłaty do 120 miesięcy. W związku z tym, że AAA AUTO jest właścicielem wszystkich sprzedawanych w jej oddziałach samochodów, klienci otrzymują jasno określone gwarancje oraz wiedzą co dealer sprawdził w samochodzie, i że nie stanowi on zagrożenia dla nabywcy. W AAA AUTO podczas zakupu samochodów używanych odrzucanych jest 65–70% pojazdów, ponieważ ich jakość jest nieodpowiednia i firma nie może objąć ich gwarancją posprzedażową.

Zdjęcie przedstawicieli AAA AUTO z nagrodą „Bezpieczna Firma”: od lewej Erik Gajdosech i Paweł Molasy
Zdjęcie przedstawicieli AAA AUTO z nagrodą „Bezpieczna Firma”: od lewej Erik Gajdosech i Paweł Molasy

Polski Kongres Przedsiębiorczości organizowany jest od 2013 roku i jest największym mobilnym wydarzeniem biznesowo-gospodarczym w Polsce. Jego głównym zadaniem jest budowanie platformy porozumienia trzech sektorów: samorządowców, przedsiębiorców oraz naukowców. Każdego roku podczs Kongresu odbywa się kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych, które obejmują najistotniejsze tematy z punktu widzenia polskiej gospodarki. W trakcie uroczystej gali zostają przedstawieni laureaci nagród Rady Kongresu. Oprócz tytułu „Bezpieczna Firma“, którą w tym roku otrzymała firma AAA AUTO, inne nagrody zostały przyznane w kategoriach: Polska Nagroda Jakości, Rzetelny Pracodawca, Ekostrateg, Polska Nagroda Innowacyjności, Lider Konkurencyjności, Lider Spółdzielczości oraz Lider Rozwoju Regionalnego. Organizatorem Kongresu jest Polska Agencja Przedsiębiorczości.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024