Czytasz: Viggo Mortensen i Eva Green w Wiedźminie?

Viggo Mortensen i Eva Green w Wiedźminie?

Internet szaleje i typuje, jak będzie wyglądać obsada serialu na podstawie twórczości Andrzeja Sapkowskiego.
Wiedźmin Netflix

Odkąd gruchnęła wieść, że Netflix weźmie się na Wiedźmina, ruszyły spekulacje, kogo zobaczymy w obsadzie. Już w 2016 roku portal IMDb Pro informował o odtwórcach ról Geralta i Ciri w filmie Wiedźmin, który zaplanowany był na 2017 rok.

Josh Holloway i Anna Rust

Potem te doniesienia zostały ostatecznie zdementowane, ale informacje poszły w świat. A według nich Geralta z Rivii miał zagrać Josh Holloway, słynny Sawyer z serialu Lost, a w rolę Ciri miała wcielić się Anna Rust, brytyjska aktorka nieznana szerszej publiczności.

 

Zobacz także: WIEDŹMIN W NETFLIXIE!

Teraz, choć jest to już pewne, że powstanie anglojęzyczny serial, poza tym, że producentami będą Tomasz Bagiński, Sean Daniel („Mumia”, „Ben-Hur”), Jason Brown („The Expanse”) i Jarosław Sawko ze studia Platige Image, a konsultantem kreatywnym będzie sam Andrzej Sapkowski, obsada pozostaje tajemnicą.

Parę dni temu na portalu 9gag.com pojawiły się spekulacje internautów, którzy, przy założeniu, że nie producenci mają żadnych limitów dotyczących budżetu potrzebnego na gwiazdorskie gaże, stworzyli ekipę marzeń. Oto ona:

fot. 9gag.com

O swoje typy pokusił się także portal Dualshockers.com. Tam propozycje są takie: W roli Wiedźmina Mads Mikkelsen, Anson Mount, Josh Holloway, Vittoria Puccini jako Triss Merigold, Eva Green lub Rachel Weisz jako Yennefer, Mélanie Laurent, Emma Watson lub Saoirse Ronan w roli Ciri.

fot. dualshockers.com

Chip.pl także proponuje. Tu sytuacja wygląda tak, w roli Geralta: Mads Mikkelsen, Hugh Jackman, Viggo Mortensen, Josh Holloway, Nikolaj Coster-Waldau, Maul Cosplay lub...zupełnie nieznany aktor, a w roli Yennefer Eva Green lub Kate Beckinsale, Emma Stone jako Triss Merigold, Elle Faning jako Ciri, James Franco jako Jaskier, Jeff Bridges jako Vesemir.

fot. chip.pl

A jakie są Wasze typy?

Czytaj więcej