Czytasz: 90’ Festival po raz pierwszy w Katowicach

90’ Festival po raz pierwszy w Katowicach

Po trzech edycjach w Bielsku, czwarta odsłona największego festiwalu muzyki lat 90-tych w Europie odbędzie się w Dolinie Trzech Stawów.

90’ Festival 2017 w Katowicach

Data imprezy to 12 sierpnia br. Sprzedaż biletów już ruszyła. 

- Dlaczego przenieśliśmy imprezę do Katowic? Bo to miasto daje nam większe możliwości. Na bielskim Dębowcu zrobiło się za ciasno, po prostu. Mimo, iż klimat miejsca i atmosfera są tam fantastyczne, to jednak Katowice to lepsza lokalizacja, transport, komunikacja miejska, czy baza noclegowa, a dzięki temu możemy zaprosić na festiwal więcej ludzi. Muszę też przyznać, że miasto Katowice jest o wiele bardziej przyjazne i otwarte na organizację imprezy, niż, niestety, władze Bielska - Białej - mówi w rozmowie z nami Piotr Rzebko z Extomusic, z agencji, która organizuje wydarzenie.

90' Festival.
90' Festival 2016 r. Fot. Archiwum organizatora

Konferencja dotycząca 90’ Festival 2017 w Katowicach będzie miała miejsce 10 lutego. - Wtedy przedstawimy więcej informacji na temat imprezy – dodaje.

 
Na tę chwilę organizatorzy 90’ Festival w Katowicach potwierdzają udział takich gwiazd jak: Fun Factory, Real Mccoy, Dj Quicksilver oraz Toni Cottura.

90 festiwal
90' Festival 2016. Fot. Archiwum organizatora

Idea festiwalu 90’ Festival narodziła się w roku 2013, aby udowodnić, że rynek muzyczny nie zapomniał o muzyce lat 90-tych. Dotychczas na scenie festiwalu 90’ Festival wystąpiły gwiazdy takie jak: Scooter, Haddaway, Dr Alban, Ice MC, Alexia, Mr. President, 2Unlimited, Loona, SNAP!, Culture Beat, DJ Sash!, La Bouche, Vengaboys, Corona, Coolio, Dune, 2 Brothers on the 4th Floor, Activate, Twenty 4 Seven, Mark OH, Rednex, DJ Quicksilver, Stachursky. 

90’ Festival 2017 Bilety:

Ceny: 39 zł - 500 zł (VIP), więcej informacji: 90festival.pl

Czytaj więcej