Silesion.PL

serwis informacyjny

860 zł za zwycięstwo Polaków lub zwrot stawki do 155 zł!

Reprezentacja Polski rozpoczyna zmagania w rozgrywkach Ligi Narodów. Piłkarze Jerzego Brzęczka zmierzą się najpierw z Holandią, a następnie z Bośnią i Hercegowiną.

Biało-Czerwoni witają się z meczami w ramach Ligi Narodów, a Ty przywitaj się z eWinner! Śledź ich zmagania na arenie międzynarodowej i wykorzystaj NASZ SPECJALNY Bonus Powitalny z kodem LEGWIN, który pozwoli Ci zagrać pierwszy kupon BEZ ryzyka do kwoty 155 PLN!

Jak działa Zakład bez Ryzyka?

Stawiasz 176,14 PLN na Polaków po kursie 6.31* w przypadku zwycięstwa Polaków wygrywasz i Ty, i to aż …860 PLN (po odliczeniu podatku 12%)! A w przypadku remisu lub przegranej polskiej reprezentacji bukmacher eWinner zwraca Ci 155 PLN, które możesz od razu wypłacić, Proste, prawda?

  • Polska zachowa czyste konto5.28
  • Zwycięstwo lub remis Polski2.58
  • Polska strzeli pierwszego gola – 3.40

* Kursy aktualne na 04.09.2020 (godzina 13:00)

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).