Silesion.PL

serwis informacyjny

75 mieszkaniowych okazji Grupy Murapol na Śląsku i w Zagłębiu. Można oszczędzić nawet 65 tys. zł

Sos AnW 2

Sos AnW 2

Jeden z największych polskich deweloperów w najnowszej kampanii promocyjnej „202 mieszkaniowe okazje inwestycyjne”, stawia przed klientami pulę lokali z pakietami bonusów! Oprócz rabatu w cenie mieszkania objętego promocją można zyskać smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. W ten sposób oszczędzić można nawet 65 tys. zł! Specjalną ofertą, która trwa do 15 maja br., objętych zostało 75 lokali na Śląsku i w Zagłębiu.

Na czym polega promocja? To nowa pula i nowa szansa na zakup mieszkania w Gliwicach, Katowicach, Siewierzu, Sosnowcu czy Tychach. W każdym z tych miast deweloper stawia do sprzedaży po 15 lokali.

– W obecnej akcji promocyjnej postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzeby klientów inwestycyjnych, którzy w dobie galopującej inflacji szukają inwestycji, które pozwolą im uchronić posiadane oszczędności przed utratą wartości w czasie. W naszej ocenie nieruchomości to wciąż jedna z najatrakcyjniejszych form lokowania kapitału. Dodając do mieszkań pakiety bonusów zwiększamy tę atrakcyjność, tworząc nie tylko okazję do inwestowania, ale również oszczędzania. Pakiety bonusów, które przygotowaliśmy na tę okazję sięgają 65 tys. złotych. Dodatkowo, 14 maja wszystkich zainteresowanych lokowaniem oszczędności w nieruchomości, zapraszamy do naszych biur sprzedaży na Inwestycyjny Dzień Otwarty. To doskonała okazja, by porozmawiać o nieruchomościach z naszymi doradcami, którzy będą do dyspozycji klientów od godz. 9.00 do 14.00. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Murapol Osiedle Parkowe

to wieloetapowy projekt, który powstaje przy ul. Kozielskiej w Gliwicach. Docelowo w inwestycji powstanie aż 7 budynków (część z nich jest już oddana do użytku), a planowo ma tam zamieszkać ok. 2 tys. gliwiczan. Otoczenie Parków Starokozielskiego i Szwajcaria oraz bliskość centrum miasta sprawiają, że nowi mieszkańcy chętnie wybierają właśnie tę część Gliwic. W najnowszej promocji deweloper stawia do dyspozycji klientów mieszkania wraz z pakietami bonusów, na które składają się 1 lub 2 miejsca postojowe zewnętrzne, smart home w wersji premium czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Murapol Dębowe Tarasy

to inwestycja powstała przy ul. J. Baildona, składająca się z trzech nowoczesnych budynków. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie Parku Śląskiego i jednocześnie blisko centrum miasta. W skład pakietu bonusów w tej lokalizacji wchodzi rabat na mieszkanie w cenie, smart home w wersji premium i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Murapol Apartamenty na Wzgórzu

to osiedle położone w najwyższym punkcie Sosnowca, przy ul. Klimontowskiej. W tym wieloetapowym projekcie, składającym się docelowo z 5 budynków zamieszka blisko 2 tys. lokatorów. Obecnie w realizacji znajdują się 2 budynki. Osiedle zostanie wyposażone w pakiet eco, zawierający m.in. stację ładowania samochodów elektrycznych czy energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych. Deweloper stawia do dyspozycji klientów lokale wraz z pakietami bonusów, w których skład wchodzą m.in. rabat w cenie, smart home wersji premium, nawet 2 miejsca postojowe zewnętrzne i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Murapol Osiedle Fit Tychy
Murapol Osiedle Fit Tychy

Murapol Osiedle Fit

to 350 mieszkań, zaprojektowanych w 4 budynkach przy al. Bielskiej w Tychach. W ofercie znajduje się szeroka gama dostępnych metraży – od 27 mkw. do 72 mkw. i układów od kawalerek po mieszkania 4- pokojowe. Na terenie inwestycji powstanie stacja ładowania samochodów elektrycznych, a dla fanów jednośladów przewidziano stojaki rowerowe. Integracji mieszkańców dodatkowo będzie sprzyjać siłownia na dachu jednego z budynków osiedla. Pakiet bonusów w tej inwestycji obejmuje rabat w cenie, smart home w wersji premium, 2 miejsca postojowe zewnętrzne i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Murapol Siewierz Jeziorna.

Murapol Siewierz Jeziorna.

W Siewierzu Jeziornej powstaje tworzone od podstaw zrównoważone miasteczko. W ramach tego projektu deweloper realizuje inwestycję, w której do dyspozycji klientów oddał 9 budynków z 317 mieszkaniami. Kolejne są w fazie budowy. Projekt Miasteczka Siewierz Jeziorna został przemyślany z dbałością o każdy szczegół, jest odpowiedzią na potrzebę sąsiedzkich interakcji i przyjaznych mieszkańcom projektów architektoniczno-urbanistycznych. Deweloper stawia do dyspozycji klientów lokale wraz z pakietami bonusów, w których skład wchodzą m.in. rabat w cenie, smart home wersji premium i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

Co zrobić, aby poznać pulę mieszkań objętych akcją? Wystarczy wypełnić formularz na stronie dewelopera i zamówić listę lokali w promocji w swoim mieście.

____________________

Grupa Murapol to jeden z najbardziej doświadczonych i największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce pod względem liczby sprzedanych mieszkań oraz mieszkań przekazanych klientom. Od początku swojej działalności w 2001 r. Grupa Murapol zrealizowała 71 wieloetapowych inwestycji nieruchomościowych, w których powstało 340 budynków z 21,4 tys. lokali zamieszkałymi przez ok 64 tys. osób.

Wyróżnikiem Grupy jest najbardziej zdywersyfikowana wśród deweloperów mapa inwestycji. Na koniec marca 2022 GK Murapol była obecna w 16 miastach, zarówno na największych rynkach mieszkaniowych w Polsce, w tym w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście czy aglomeracji śląskiej, jak również w miastach regionalnych, takich jak Bydgoszcz i Toruń.

Od I kwartału 2020 r. większościowym akcjonariuszem Murapolu jest AEREF V PL Investment S.à r.l. – spółka należąca do funduszy zarządzanych przez Ares Management Corporation, wiodącego globalnego menedżera w obszarze inwestycji alternatywnych, specjalizującego się w finansowaniu dłużnym, private equity i nieruchomościach, któremu doradza Griffin Real Estate.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024