Czytasz: 7 prezentów dla Twojej babci!

7 prezentów dla Twojej babci!

Zbliżają się święta, nastał więc ostatni dzwonek, aby wybrać prezent dla naszych babć

Zbliżają się święta, nastał więc ostatni dzwonek, aby wybrać prezent dla naszych babć.


Nasze babcie to wspaniałe osoby, które poświęciły wiele lat na wychowanie naszych rodziców. Jesteśmy często ich ulubieńcami. Warto w tych świątecznych chwilach sprezentować im coś, co wywoła na ich twarzach olbrzymi uśmiech.


Zestaw herbat jako prezent dla babci na święta


Babcie uwielbiają napary z ziółek. Dobrym pomysłem byłby wybór zestawu herbat. Takie zestawy można odnaleźć przedziale od 100 do 200 złotych z dostawą. Warto dobrać komplet dopasowany do zdrowotnych potrzeb naszej babci.

Przeczytaj równieżŚwiąteczne GIFY


Czy zestaw do szydełkowania jest dobrym prezentem?


Babciu, zaszyjesz mi? Niejednokrotnie zadawaliśmy takie pytania w dzieciństwie. Czasu upłynęło wiele, a problem wciąż występuje. Powinniśmy rozważyć wybór maszyny do szycia i zestawu nici i igieł. Koszt maszyny waha się między 200 zł a 500 zł, a komplet nici możemy dostać za 60 zł.


Biura podróży oferują ciekawe wyjazdy


Każdy z nas pragnie czasem odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Warto się zastanowić nad wyborem wycieczki dla naszych najukochańszych babć. Wśród ofert biur podróż widnieje wiele propozycji wyjazdów do ciepłych miejsc globu - od Costa del Sol przez Maderę, aż po Bali. Ceny wahają się od 1300 zł do 5000 zł.


Prezent dla aktywnych babć


Niektóre z naszych babć lubią być aktywne, a jeszcze inne mogą potrzebować wsparcia fizjoterapeuty .Jedną z opcji prezentu jest więc wybór karnetu na siłownię z pakietem treningów z trenerem personalnym. Karnety wahają się między 80 zł a 200 zł, a oferta trenerów personalnych jest spersonalizowana.


Zadbaj o zdrowie babci


Warto zadbać o odpowiednią suplementację zdrowia naszych najbliższych. Na rynku jest wiele preparatów skierowanych do seniorów. Wybierz te, które korzystnie wpłyną na pracę serca, kondycję psychiczną i fizyczna. Ceny takich suplementów wahają się od 30 zł do 120 zł.


Daj swojej babci odrobinę relaksu


Kto by nie chciał przeżyć dnia na relaksacyjnych masażach? Ciekawym pomysłem jest zakup vouchera na dzień w spa. Ich cena jest różna - zależnie od objętości oferty, waha się od 100 zł do 500 zł


Ofiaruj jej swój czas


Ludzie starsi często bywają samotni, zwłaszcza po śmierci małżonka. Najbardziej wartościowym prezentem dla takich osób byłaby częsta obecność w ich towarzystwie. A to przecież nic nie kosztuje.