Czytasz: 7 pomysłów na prezent dla Twojego taty!

7 pomysłów na prezent dla Twojego taty!

Ojcowie każdego dnia ciężko pracowali, by wnieść do rodzinnego ogniska owoc swojej pracy, by zapewnić swoim dzieciom byt

Ojcowie każdego dnia ciężko pracowali, by wnieść do rodzinnego ogniska owoc swojej pracy, by zapewnić swoim dzieciom byt. Należy im się za ten trud przemyślany prezent na Święta Bożego Narodzenia


Elektryczna maszynka do golenia jako prezent dla taty


Tato skarży się na podrażnienia? A może planuje zapuścić brodę? Wtedy świetnym prezentem byłaby elektryczna maszynka do golenia lub trymerka. Pierwsza wyzwoli naszego rodziciela od podrażnień, a druga pozwoli mu zapuścić zadbaną brodę. Ceny obu produktów wynoszą od 100 zł do 350 zł.


Odrobina relaksu


Twój tato to fanatyk wędkarstwa? Lubi czasem pojechać na ryby i odpocząć od tego wszystkiego? Nowa wędka będzie wtedy wspaniałym pomysłem. Ceny wędek wahają się między 250 zł a 2000 zł.


Czas to pieniądz


Dziś, gdy każdy ma w kieszeni smartphone’a, zegarek pełni funkcję luksusowego dodatku. Nasi ojcowie zasługują na najbardziej prestiżowe dodatki do swojego codziennego ubioru. Porządny zegarek to duży koszt. Zakup zegarka może wynieść nas od 500 zł do nawet kilkudziesięciu tysięcy.


Elegancki ubiór


W okresie zimowym zmieniamy swoją garderobę. Zakładamy kurtki, płaszcze, zimowe buty. Rozsądnym wyborem dla naszych ojców byłby zakup eleganckiego płaszcza wełnianego. Taki zakup wyniesie nas od 200 zł do 700 zł.

Przeczytaj równieżŚwiąteczne GIFY


Wyroby galanteryjne zawsze w cenie


Jeśli tato narzeka, że nie ma już gdzie pomieścić tych wszystkich kart, warto rozważyć zakup nowego, skórzanego portfela. Ich ceny wahają się między 100 zł a 500 zł.


Prezent dla ojca klasyczny - książka


Nasi ojcowie należą do pokolenia, które bardzo dużo czyta. Lubią wszelakie książki, jak i papierowe wydania gazet. Grubsza książka na zimowe wieczory, albo prenumerata ulubionego czasopisma na pewno sprawi uśmiech na jego twarzy. Prenumeraty wahają się od 300 zł do 1800 zł, a książki, zależnie od grubości, od 40 zł do 200 zł.


Pociągający zapach jest zawsze modny


Warto rozważyć zakup eleganckich perfum. Na taki zakup trzeba przygotować od 226 zł do nawet 5000 zł.