Czytasz: 7 pomysłów na prezent dla kobiety

7 pomysłów na prezent dla kobiety

Nasze partnerki są wiecznie zabiegane, tętnią życiem, gonią za pieniądzem i luksusem

Kobiety są wiecznie zabiegane, tętnią życiem, gonią za pieniądzem i luksusem. Święta to wspaniały moment, aby odciążyć je od tej pogoni i wybrać dla nich wymarzony prezent.


Kobiety kochają błyskotki


Niezależnie od wieku i epoki, biżuteria i wszelkie kosztowności są oczkiem w głowie pań. Wszystkie uwielbiają zakładać świecące naszyjniki i lśniące pierścionki. Zakup takich kosztowności wyniesie nas, zależnie od tworzywa, od 200. zł do kilku tysięcy.

 

Wybierz jej nową paletę barw!


Makijaż jest ważnym elementem dnia każdej kobiety. Stroimy się i malujemy, by podkreślić swoją urodę. Rozważ wybranie dla swojej partnerki zakup palety cieni. Zakup ten będzie kosztował od 90. zł do 350. zł.


Masażer pod oczy


W ofercie produktów dla kobiet możemy odnaleźć masażery okolic oczu. Taki gadżet może przyczynić się do zredukowania worków pod oczami. Zakup wyniesie nas od 300 zł do 600 zł.


Wspomóż ją w kłopotliwych sprawach


Drobne włoski na ciele irytują wiele pań. Aby się ich pozbyć, często uwybierają długie wizyty do kosmetologów. Możesz jednak sprezentować parnerce laserowy depilator, który skróci jej cierpienia i oszczędzi wizyt w salonie. Takie urządzenie kosztować będzie między 400 zł a 1800 zł.


Przykryjcie się czymś ciepłym


Warto rozważyć zakup nowego zestawu pościeli. Wybór eleganckich, wełnianych kołder i narzut podkreśli klimat Waszej sypialni. Zestaw pościeli kosztuje między 150 zł a 350 zł, a wełniana kołdra od 200 zł w górę.

Przeczytaj równieżŚwiąteczne GIFY


Wsparcie w kuchni zawsze się przyda


Roboty kuchenne są bardzo przydatne. Zwłaszcza, gdy partnerka narzeka na ilość garnków. Takie urządzenie bardzo skraca czas przygotowania potraw, jak i ilość naczyń do pozmywania. Ceny robotów zaczynają się od 4000 zł.


Voucher do spa


Kobiety uwielbiają relaks. A połączenie relaksu z zabiegami pielęgnującymi to świetny miks. Rozważ zakup weekendu w SPA. Taka podróż to koszt ok. 1000 zł od osoby