Czytasz: 7 pomysłów na prezent dla dziecka!

7 pomysłów na prezent dla dziecka!

Nasi najmłodsi są często oczkiem w naszych głowach. Chcemy dać im to, czego sami nie mieliśmy w dzieciństwie

Nasi najmłodsi są często oczkiem w naszych głowach. Chcemy dać im to, czego sami nie mieliśmy w dzieciństwie. Okres świąteczny jest wspaniałym momentem, aby ofiarować dziecku coś, o czym dotychczas tylko marzyło.


Klocki lego zawsze będą dobry prezentem


Zestawy klocków są świetnym prezentem. Oferta jest skierowana głównie dla chłopców, jednak znajdą się też zestawy dla dziewczynek. Ich ceny są bardzo różne, zależnie od ilości klocków i aktualnych trendów popkultury. Zestaw zakupimy nawet za 100 złotych, ale ich cena może sięgać nawet 2 tysięcy zł.


Do it yourself wersja młodzieżowa


Ciekawym rozwiązaniem na prezent od Dzieciątka jest zakup modelu samolotu do sklejania. Wykonanie takiego zadania nauczy młodzieńca koncentracji i pozwoli jego palcom odpocząć od używania tableta. Koszt zakupu waha się między 100 zł a 300 zł.

Przeczytaj równieżŚwiąteczne GIFY


Rozważ zakup konsoli


Konsola jest świetnym pomysłem, pod warunkiem, że kontrolujemy, w jakie gry dziecko będzie grało. Istnieje wiele gier edukacyjnych, które mogą wspomóc rozwój intelektualny dziecka. Koszt zakupu konsoli i gier to koszt tysiąca do dwóch tysięcy zł.


Rozwiń w dziecku pasję do malowania


Któż z nas nie chciał być malarzem, gdy był mały? Zakup przyrządów do malowania jest bardzo dobrym pomysłem. Podobnie jak sklejanie modeli, malowanie nauczy dziecko skupić się na długiej pracy. Koszt takiego zestawu do malowania to ok 150 zł.


Gadająca zabawka rozbawi Twoje dziecko


W ramach prezentu dla młodszych dzieci można rozważyć interaktywną zabawkę. Piesek, kotek, panda, czy też lalka - wszystkie się sprawdzą. Dziś te zabawki mają multum funkcji, także wybór jest bardzo szeroki. Niektóre wykonują proste polecenia, inne mówią do dziecka. Ciekawym wariantem są zabawki przeznaczone dla noworodków, które emitują dźwięk podobny do dźwięków, które dziecko słyszało w brzuchu matki. Cena interaktywnej zabawki waha się od 150 zł do 600 zł


Rozważ zakup elektrycznej hulajnogi


Technologia poszła bardzo do przodu. Może nie mamy jeszcze latających deskorolek, ale popularne są dziś elektryczne hulajnogi. Ten prezent może sprawić wiele uśmiechu na twarzy Twojego dziecka. Na zakup takiej przeznaczymy od tysiąca do trzech tysięcy zł.


Sprezentuj dziecku bilet na wydarzenie


Rozważ zakup biletu na jakieś wydarzenie, którym Twoje dziecko jest zainteresowane. Czy to mecz kadry narodowej, czy też koncert ulubionego wykonawcy, takie rozwiązanie będzie podwójnie radosne - najpierw w momencie otrzymania biletu, a drugi raz wtedy, gdy będzie na miejscu wydarzenia. Ceny biletów są różne i zależą od rangi wydarzenia.