Silesion.PL

serwis informacyjny

5 kroków do szybkiej i bezpiecznej pożyczki online

5 kroków do szybkiej i bezpiecznej pożyczki online

O pożyczkę online najlepiej ubiegać się w banku, co stanowi najlepszą gwarancję bezpieczeństwa transakcji. W ten sposób, bez wychodzenia z domu, można otrzymać nawet do 300 000 zł. Jak uzyskać pożyczkę gotówkową online w PKO Banku Polskim? Sprawdź gotową instrukcję, z której mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku, jak i osoby, które nie mają jeszcze konta w PKO BP.

Bezpieczna pożyczka w 5 krokach

Wniosek o pożyczkę online w PKO Banku Polskim można złożyć na dwa sposoby: za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO lub przy pomocy aplikacji mobilnej IKO. Jak to zrobić? Poniżej 5 prostych kroków do szybkiej i bezpiecznej pożyczki online za pośrednictwem IKO.

  1. Uruchomaplikację IKO, wejdź w zakładkę Oferta i wybierz opcję Pożyczka gotówkowa – wniosek.
  2. Wpisz interesującą Cię kwotę pożyczki oraz dogodny okres spłaty. Na podstawie tych informacji, aplikacja automatycznie obliczy wysokość miesięcznej raty.
  3. Zdecyduj, czy chcesz skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia pożyczki, np. na wypadek utraty pracy lub poważnego zachorowania.
  4. Podaj swój adres e-mail, na który zostanie wysłana umowa, zapoznaj się z oświadczeniami i zaakceptuj je je.
  5. Zapoznaj się z przygotowaną ofertą i sprawdź poprawność danych. Jeśli wszystko się zgadza, podpisz umowę za pomocą PIN-u do aplikacji lub kodu SMS. Wspomniane kroki dotycząobecnych klientów PKO BP. Cały proces będzie wyglądał nieco inaczej w przypadku osób, które nie mają konta w tym banku.

Pożyczka online – jak mogą się o nią ubiegać osoby bez konta w PKO Banku Polskim?

Z bezpiecznej pożyczki online w PKO BP mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku, jak i osoby, które do tej pory nie korzystały z usług banku. W tym drugim przypadku można starać się o pożyczkę w wysokości do 6700 zł. Jak ubiegać się o pożyczkę gotówkową online, bez konta w PKO BP? Poniżej prosta instrukcja.

  1. Wejdź na stronę pkobp.pl i wybierz na kalkulatorze kwotę pożyczki, jaka Cię interesuje (do 6700 zł).
  2. Uzupełnij dane, niezbędne do złożenia wniosku. Chodzi tu zarówno o dane osobowe jak i dane dotyczące pracy i finansów.
  3. Zweryfikuj swoją tożsamość. W tym celu wybierz bank, w którym posiadasz konto i zrób przelew na kwotę 1 zł.
  4. Zaakceptuj oświadczenia
  5. Zaakceptuj umowę i podpisz ją za pomocą kodu SMS, który otrzymasz na podany nr telefonu.

Pieniądze zostaną przelane na konto po podpisaniu umowy. Tym samym, nie trzeba mieć konta w PKO BP, żeby móc ubiegać się o pożyczkę w tym banku, a załatwienie formalności jest równie proste, jak w przypadku obecnych klientów banku.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *