Silesion.PL

serwis informacyjny

5 dni Futbolu Totalnego w eWinner

Gotowi na zmagania reprezentacyjne? Mecz Polski z Finlandią z pewnością rozbudził apetyty na mecze drużyn narodowych, więc fakt, że następne dni będą stały pod znakiem zmagań w Lidze Narodów, rozbudza wyobraźnię kibiców. W eWinnerze oznaczać to może jedno – powrót Futbolu Totalnego, ale… w ulepszonej wersji!

Przez najbliższe pięć dni gracze skorzystają z Futbolu Totalnego aż dwa razy: w sobotę i niedzielę (10-11.10) oraz w wtorek i środę (13-14.10). Standardowo do zgarnięcia po 25 PLN dziennie, a dodatkowe 5 PLN każdego dnia klienci otrzymają za obstawienie rozgrywek Ligi Narodów (łącznie 120 PLN przez te dni).

DODATKOWY FREEBET 5 PLN 

Klienci, którzy spełnią warunki promocji zawierając zakłady wyłącznie z oferty LIGA NARODÓW, otrzymają dodatkowy freebet w wysokości 5 PLN.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).