Silesion.PL

serwis informacyjny

4F x PGE FKS Stal Mielec. Nowe stroje meczowe

4F x PGE FKS Stal Mielec. Nowe stroje meczowe

4F x PGE FKS Stal Mielec. Nowe stroje meczowe

Dziś oficjalnie Stal Mielec zaprezentuje długo wyczekiwane nowe stroje meczowe biało-niebieskiej drużyny od firmy 4F. 3 komplety strojów: białe, niebieskie i czarne, a ponadto 3 rodzaje strojów bramkarskich: żółte, zielone i błękitne, to pełna kolekcja meczowa przygotowana przez markę 4F dla zespołu biało-niebieskich na sezon 2022/23 PKO BP Ekstraklasy.

PGE FKS Stal Mielec po Koronie Kielce, Rakowie Częstochowa i Piaście Gliwice jest kolejną drużyną, która będzie występować w strojach od firmy 4F. Jako partner techniczny marka będzie wspierać podkarpacki zespół przez najbliższe dwa sezony rozgrywkowe.

Zawodnicy zostali wyposażeni w stroje meczowe, których prezentacja odbywa się dziś, 14 lipca, odzież treningową, a także akcesoria, które już wcześniej można było zobaczyć, podczas treningów i sparingów naszej drużyny.

Komplety meczowe zarówno dla zawodników z pola jak i bramkarzy są produkowane w całości w Polsce, a ich niepowtarzalny wzór nie zostanie nigdy powielony przy innych projektach.

Dzięki prężnemu rozwojowi w zakresie teamwearu wspieramy coraz więcej drużyn PKO BP Ekstraklasy. Przetarliśmy szlak już wcześniej, zostając partnerem technicznym Korony Kielce i Zawiszy Bydgoszcz. W ostatnim czasie do grona zespołów występujących w naszych strojach dołączył, obok Stali Mielec, także Piast Gliwice. Na pewno nie jest to nasze ostatnie słowo. Zbieramy doświadczenia i doskonalimy ofertę kolekcji Teamwear 4F bazując na ponad 15-letniej obecności 4F w profesjonalnym sporcie w Polsce i na świecie – mówi Justyna Tomczyk, członek zarządu OTCF SA, właściciela marki 4F.

Cieszymy się bardzo, że od nowego sezonu będziemy mieli przyjemność współpracować z dobrze wszystkim znaną marką 4F. Sam fakt, że wspieramy polską markę to dla nas kluczowy aspekt, a biorąc pod uwagę, że 4F od dłuższego czasu przygotowuje kolekcje odzieży na igrzyska olimpijskie utwierdza nas w przekonaniu, że to najlepszy wybór. Oferta producenta jest dla nas korzystna ekonomicznie, gwarantuje dostęp do szerokiej oferty katalogu Teamwear 4F. Mocno wierzymy, że zawodnicy, sztab i kibice będą zadowoleni z wyboru tej marki. Wkrótce otwieramy  nowy sklep Stali i liczymy że 4F mocno uatrakcyjni nasza ofertę handlową  – mówi Prezes Zarządu FKS Stali Mielec S.A., Jacek Klimek.

Bardzo się cieszę, że udało się doprowadzić do współpracy pomiędzy Stalą Mielec, a topową polską marką odzieżową 4F. Świetnie wpisuje się to w filozofię rozwoju klubu, aby w jak najszerszym zakresie współpracować i promować polskie marki, co w oczywisty sposób służy również budowie wizerunku Klubu – komentuje europoseł i przyjaciel klubu, Tomasz Poręba

4F dostarcza również stroje do klubów innych dyscyplinach sportowych, zapewniając odzież teamwearową m.in. dwukrotnym triumfatorom Ligi Mistrzów w piłce siatkowej – ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, a także wszystkim szesnastu klubom Energa Basket Ligi mężczyzn. Od stycznia tego roku marka jest również Partnerem Technicznym Reprezentacji Polski w Koszykówce. Już niedługo kolejne transfery do drużyny 4F.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author