Silesion.PL

serwis informacyjny

4Dent z Katowic dołącza do Grupy LUX MED

Grupa LUX MED przejmuje 4Dent – wiodącą placówkę dentystyczną z Katowic. Dzięki kolejnej akwizycji, firma rozbudowuje potencjał swojej sieci stomatologicznej i wzmacnia ofertę w regionie Śląska.

Katowicki 4Dent oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych – od podstawowych zabiegów zachowawczych do wąskiej specjalistki, jak protetyka, implantologia, ortodoncja (w tym Invisalign). W placówce dostępnych jest sześć nowocześnie wyposażonych gabinetów. 4Dent posiada również pracownię tomografii komputerowej 3D. W klinice pracuje 25 osób, w tym 13 lekarzy.

Cieszę się, że do Grupy LUX MED dołącza zespół profesjonalistów 4Dent. Nie zwalniamy tempa i konsekwentnie, zgodnie z przyjętą strategią, umacniamy naszą pozycję w segmencie stomatologicznym. Bardzo ważne jest dla nas, by dostarczać specjalistyczną opiekę medyczną i szeroki zakres usług dentystycznych, przy zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa naszym pacjentom – mówi Anna Rulkiewicz, Prezeska Grupy LUX MED.

Funkcję głównego lekarza i dyrektora medycznego w 4Dent będzie pełnić dr n. med. Dorota Stania, dotychczasowa właścicielka kliniki.

Od 2006 roku pod marką 4Dent Dorota Stania, wraz z moim zespołem, troszczę się o zdrowy i piękny uśmiech moich pacjentów, rozwijając się i poszerzając zakres oferowanych usług. Aby zachować dynamikę tego rozwoju, postanowiłam dołączyć do lidera rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Jestem przekonana, że wraz z moim niezastąpionym zespołem, będę nadal dbać o uśmiechy naszych dotychczasowych pacjentów i umożliwię realizację marzeń o metamorfozie uśmiechu kolejnym członkom #4dentfamily!Dziękuję za wczoraj i dziś. Zapraszam na wspólną podróż do wspaniałego jutra – mówi dr n. med. Dorota Stania.

To kolejna inwestycja Grupy LUX MED w stomatologię w ostatnim czasie. Niedawno firma  przejęła „Stomatologię Aleksander Makara” z Rzeszowa i otworzyła centrum stomatologiczne w Poznaniu.

Więcej informacji na  https://stomatologia.luxmed.pl/ 

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma świadczy swoje usługi w Polsce od ponad 30 lat. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, stomatologiczną, psychologiczną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 500 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 290 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, 15 szpitali oraz ok. 3000 poradni partnerskich. Grupa LUX MED zatrudnia ponad 20 000 osób, w tym około 9000 lekarzy i 6000 wspierającego personelu medycznego, a w codziennej działalności, kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, podejmując liczne inicjatywy z obszarów zaangażowania społecznego i środowiska. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024