Silesion.PL

serwis informacyjny

44 000 PLN do podziału w konkursie narciarskim forBET

Za nami już Kalendarz Adwentowy i 24 dni codziennych promocji w forBET. Bukmacher ten nie zwalnia tempa i rozpoczyna kolejną promocję. Przed nami Turniej Czterech Skoczni, prawdziwe święto dla fanów skoków narciarskich. Na tę okazję forBET przygotował super konkurs i aż 44 000 złotych do podziału!

Warunkiem udziału w promocji jest zagranie kuponów na każdy z czterech konkursów Turnieju Czterech Skoczni w zakładach bukmacherskich forBET. Pod uwagę przy podziale będą brane jedynie zakłady zagrane za dokładną stawkę 44 złotych oraz spełniające poniższe warunki.

Maksymalnie na jeden konkurs zaliczone zostanie 10 pierwszych kuponów, które zostały zawarte zgodnie z warunkami konkursu. Niezależnie czy były grane na kwalifikacje czy główne zawody. Musicie uważnie tworzyć swoje kupony, żeby jak najwięcej z nich trafić. Maksymalnie można mieć aż 40 udziałów przy podziale 44 000 złotych. Kwota jaką otrzymasz zależna będzie od łącznej liczby wygranych kuponów jakie zostaną zawarte w naszej promocji.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników oraz za Wasze trafne typy. Powodzenia!

ZASADY PROMOCJI

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje od 27.12.2019, od godz. 10:00 do 06.01.2020, do godz. 15:00.

4. Stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 44 PLN.

5. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – kurs min. pojedynczego zdarzenia to 1.30. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty kwalifikacji lub konkursów głównych Turnieju Czterech Skoczni.

a. Do promocji wliczają się kupony zawarte na kwalifikacje do turnieju oraz konkurs główny.

6. Aby wziąć udział w podziale puli 44000 PLN należy:

– zagrać min. po jednym kuponie na każdy z czterech konkursów Turnieju Czterech Skoczni.

– mieć przynajmniej jeden z kuponów zawartych do promocji rozliczony jako wygrany.

7. W promocji brane pod uwagę jest wyłącznie 10 pierwszych kuponów, zawartych przez Gracza na jeden konkurs. Czyli Gracz może zawrzeć do promocji maksymalnie 40 kuponów (po 10 na każdy konkurs TCS). 

8. Do promocji nie zliczają się kupony postawione wielokrotnie na te same zdarzenia np. 3 identyczne. Każdy kupon gracza musi różnić się od poprzedniego przynajmniej 1 zdarzeniem.

9. Pula zostanie podzielona pomiędzy wszystkie kupony, które spełnią warunki zasad promocji.

10. Jeżeli wszystkie zagrane przez Gracza kupony będą przegrane, to Gracz nie bierze udziału w podziale puli.

11. Jeżeli więcej niż jeden kupon gracza będzie rozliczony jako wygrany, to otrzyma On większą część z podziału puli.

Przykład:

W promocji wygranych było łącznie 220 kuponów.

Gracz, który wygrany miał jeden kupon i spełnił warunki promocji otrzyma bonus w kwocie 200 PLN.

Gracz, który wygrane miał 3 kupony i spełnił warunki promocji otrzyma bonus w kwocie 600 PLN.

12. Podział puli 44000 PLN nastąpi w postaci środków bonusowych.

13. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

14. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

15. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z oferty Sporty WIRTUALNE l i II.

16. Bonusy zostaną przyznane na konta graczy we wtorek 07.01.2020 do godz. 16:00 

17. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

18. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

19. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

20. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024