Silesion.PL

serwis informacyjny

4 listopada Giełda Płyt Winylowych w Atrium Plejada Bytom

Już wkrótce bytomska galeria ponownie zamieni się w raj dla melomanów! W sobotę 4 listopada w  Atrium Plejada odbędzie się Giełda Płyt Winylowych – wyjątkowe święto dla wszystkich fanów brzmienia z czarnego krążka. Z tej okazji do centrum handlowego zjedzie wielu wystawców z całej Polski oferujących swoje największe skarby – płyty winylowe.

Zapomniane, zdawałoby się, lata temu płyty gramofonowe, biorą od pewnego czasu przebojem to, co przed rokiem 1990 należało niepodzielnie do nich: kolekcjonerskie półki, witryny sklepów oraz – co najważniejsze – serca melomanów. Postęp technologiczny nie zdołał przyćmić muzyki z płyt, która odtwarzana spod igły brzmi pełniej i prawdziwiej.

Listopadowa Giełda Płyt Winylowych to kolejna edycja tego wydarzenia w Atrium Plejada. Każde spotkanie przyciąga coraz większą liczbę osób w różnym wieku. W pierwszą listopadową sobotę wszyscy goście będą mogli powiększyć swoje zbiory o  winylowe, prawdziwe skarby. Różnorodność wystawców gwarantuje, że każdy odnajdzie swój ulubiony gatunek muzyki – pop, rock, ballady, muzykę filmową, alternatywną czy klasyczną, i wiele innych. Giełda płytowa to także okazja do wymienienia się zbiorami, zakupu unikatowych krążków, ale także do poznania szerokiego grona osób o takich samych zainteresowaniach.

Już po raz kolejny sprzedawcy, kolekcjonerzy, prawdziwi pasjonaci płyt winylowych zawitają do  Atrium Plejada. Nasze spotkania z każdą edycją cieszą się coraz większym powodzeniem. Giełda Płyt Winylowych to miejsce, gdzie można znaleźć ulubionego wykonawcę, zobaczyć zbiory innych wystawców i zaopatrzyć się w muzykę przyjemną dla ucha. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Bytomia i okolic do wspólnego celebrowania dobrej muzyki mówi Joanna Plata, Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Plejada.

Giełda odbędzie się 4 listopada, w godz. 10.00-21.00 w pasażucentrum handlowego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej szczegółów na stronie www.atrium-plejada.pl oraz na profilu Fb https://www.facebook.com/AtriumPlejada.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023